Wpis z mikrobloga

Czy mi się wydaje, czy weterynarz jest droższy od lekarza dla ludzi?
Za swojego chomika zapłaciłem 350 PLN, ja nigdy za swoje zdrowie nigdy tyle nie zapłaciłem.

A po 2 tygodniach zmarł chomik, żył tylko 2 lata :c

PS. Chomiki wcale nie są głupie! Jak każdy mówi, a bardzo inteligentne prawie jak szczurki.

#ciekawostki #weterynaria #zaloba
  • 14
  • Odpowiedz
@aptitude: zdrowia życzę Miras, bo jak człowiek zacznie chorować w tym kraju to 350 zł to nic na badania czy lekarzy chyba, że chcesz czekać wieczność na nfz albo abonamenty medyczne które coraz bardziej ssą.
  • Odpowiedz
@aptitude

Czy mi się wydaje, czy weterynarz jest droższy od lekarza dla ludzi?

Za swojego chomika zapłaciłem 350 PLN, ja nigdy za swoje zdrowie nigdy tyle nie zapłaciłem.


A po 2 tygodniach zmarł chomik, żył tylko 2 lata :c


PS. Chomiki wcale nie są głupie! Jak każdy mówi, a bardzo inteligentne prawie jak szczurki.


#ciekawostki #weterynaria #zaloba


Typie. Chomik kosztuje 20zl ( _)
  • Odpowiedz
A po 2 tygodniach zmarł chomik, żył tylko 2 lata


@aptitude: Chomiki zazwyczaj żyją 1,5 - 2 lata.

Typie. Chomik kosztuje 20zl ( _)


@slawomirus: Z jednej strony masz rację, z drugiej ludzie się przywiązują do swoich zwierząt i nie widzą w nich 20 zł tylko coś więcej. A jak jeszcze dochodzi do tego, że zwierzak jest dziecka i wiesz z czym będzie się wiązał jego zgon
  • Odpowiedz
@aptitude: No np. takie rzeczy jak badanie krwi jest sporo droższe u weterynarza niż u lekarza, tak samo każda inna usługa typu USG czy inny rentgen, a że nie ma zwierzęcego NFZ to wybulisz za wszystko stawkę x2
  • Odpowiedz