Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
dzisiaj pierwszy dzień na stażu od 7 do 15. segregowałem akta alfabetycznie w tych szafach oraz pewien poufny dokument kierowałem. w sumie tyle. potem 2 godziny siedziałem sobie na telefonie. tak wygląda ten słynny staż od urzędu pracy za 1800? w sumie się chyba nie narobię, trochę zarobię, trochę doświadczenia wpadnie i wyjdę trochę do ludzi. ale z tego co widzę to będzie ciężko o stałe zatrudnienie bo pracownicy tam są ogarnięci, smieszkuja sobie, dużo przeklinają, po studiach albo studiuja zaocznie a ja taki dzikus zamulacz. piszcie komentarz co myślicie i jak dalej działać, byli mili dla mnie nie martwcie sie, jak na razie.
#pracbaza #staz



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
Właśnie się zaczęłam niepokoić, kiedy zobaczyłam początek wpisu i musiałam doczytać do końca, czy byli mili. Z zatrudnieniem może być tak, że ktoś w międzyczasie pójdzie na urlop macierzyński albo gdzieś się przeniesie i pojawi się szansa, dlatego warto starać się jak najlepiej wykonywać te zadania.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie, tak wygląda pseudo-staż w administracji. My nie bierzemy na staż, bo zgodnie z ustawą powinniśmy przygotować program stażu, przydzielić mentora, zadania, itp. I nie można stażysty przydzielić do tzw. czarnej roboty jak to ma miejsce u ciebie.
  • Odpowiedz