Wpis z mikrobloga

Z konfą i ich programem rzecz jest prosta jak drut:
1. W ekonomii #!$%@? zmienią, bo nasz system jest na tyle sztywny że nie zniósłby radykalnych zmian.
2. Światopoglądowo jak chcą (i mogą), to wszystko zmienią. Kilka ustaw i z kraju już i tak niezbyt liberalnego schodzimy na poziom katokalifatu. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń.

To tak dla tych wszystkich, którzy głosują na konfę ,,pomimo ich zamordyzmu światopoglądowego"

#sejm #polityka #bekazkonfederacji #4konserwy #bekazpisu
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@dozerman230 no no mamy sztywny system, który jedynie jest w stanie rozbudowywać socjal. I najlepiej żeby mężczyźni na to wszystko #!$%@? nic z tego nie mając.
  • Odpowiedz
@Apdl: Jak czytam ten Wykop i żale takich chłopaków jak Ty to można dojść do wrażenia, że tutaj faceci to są jakiś warunkach gorszych niż Żydzi w obozach. Śmiać mi się chce z takich gości, bo tacy goście sami śmiali się z kobiet, które walczą o swoje prawa, a robicie dokładnie to samo o co je posądzacie, czyli wiecznie się nad sobą użalacie i robicie z siebie jakiś zbawicieli świata XD.
  • Odpowiedz
  • 0
@gandalf_rzulty zbawicielem świata to nie jestem ale jednym z tysięcy wyzyskiwanych ekonomicznie to już jak najbardziej i dlatego chcę tą sytuację zmienić głosując tak, a nie inaczej.
  • Odpowiedz
Kilka ustaw i z kraju już i tak niezbyt liberalnego schodzimy na poziom katokalifatu. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń.


@dozerman230: piszesz, że obecnie przekształca się nam kraj z liberalnego na katokalifat, ale co do tego ma konfa co robi ten rząd?
  • Odpowiedz
ale jednym z tysięcy wyzyskiwanych ekonomicznie to już jak najbardziej i dlatego chcę tą sytuację zmienić głosując tak, a nie inaczej.


@Apdl: kolego, najszybszym i najskuteczniejszym sposobem na rozwiązanie twojego problemu wyzyskiwania ekonomicznego jest zmiana pracy na taką, w której będzie zarabiał tyle, że podatki nie będą ci przeszkadzały. Jeśli chcesz powierzać los swojego życia w ręce cudzych osób to jesteś osobą, z której każdy biznesmen będzie darł łacha. Jak myślisz,
  • Odpowiedz
  • 0
@gandalf_rzulty problem jest taki, że w mojej branży praca na B2B jest niemożliwa, a zmiana pracy na lepiej płatną tylko pogłębi mój problem. Bo poczucie niesprawiedliwości będzie tylko narastało jeśli 50% wypłaty będą zabierać mi od czerwca zamiast od października.
Ja nie chcę powierzać swojego losu w cudze ręce ja chcę, że by cudze losy nie były finansowane z mojej pracy bez mojej zgody.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Z konfą i ich programem rzecz jest prosta jak drut:

1. W ekonomii #!$%@? zmienią, bo nasz system jest na tyle sztywny że nie zniósłby radykalnych zmian.

2. Światopoglądowo jak chcą (i mogą), to wszystko zmienią. Kilka ustaw i z kraju już i tak niezbyt liberalnego schodzimy na poziom katokalifatu. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń.


To tak dla tych wszystkich, którzy głosują na konfę ,,pomimo ich zamordyzmu światopoglądowego"

@dozerman230: Przed wyborami
  • Odpowiedz
zamordyzmu światopoglądowego


@dozerman230: To idiotyczny frazes. No chyba, że masz dowód na to, że Konfa chce powołania Policji Myśli czy instytucji w ten deseń.

Kilka ustaw i z kraju już i tak niezbyt liberalnego schodzimy na poziom katokalifatu


@dozerman230: Czyli i tak nastąpiłaby zmiana na plus. Oczywiście mierziłby niewolny rynek, ale gospodarka nie jest najważniejsza.
  • Odpowiedz
@assninja co ten Krzysiu taki lękliwy, Turek normalny człowiek, a jeszcze jak się chłopina po polsku uczy mówić i nie odstawia jakichś szopek z szariatem, to tylko przyklasnąć.
  • Odpowiedz