Wpis z mikrobloga

Wiecie jakie sa najczesciej komentarze pod tym filmikiem? Ze hurrr durr stoi 3 facetow i nic nie robiom p.zdy i w ogole, ze jaki skandal, ze nie pomogli. Widac bialorycerstwo potrafiace oddac zycie i zdrowie w ramach bezinteresownego niesienia pomocy biednym kobietkom jest bardzo gleboko osadzona w tym kukoldzkim kraju o nazwie Polska.

Bohaterami jest 22 latek, 17 latka i dziecko. Czyli wlasciwie juz wiemy z jakim elementem mamy do czynienia. Zapewne nie pierwszy raz dziewczyna dostala w dziure i dalej z gosciem lata wiec na wlasne zyczenie ma co ma. To nie jest atak obcej osoby stojacej na przystanku tylko jakies porachunki zwiazkowe patusow. Jak ktos trwa w takim patusowym zwiazku i do tego jeszcze ma dzieciaka z patusem no to co tutaj wiecej dodawac.

Najlepsza beka to w konciach, ze jak to tak biednej kobiecie 3 facetow nie pomoglo, ze to lamusy a nie mezczyzni. Taaa juz nie mam co robic tylko nadstawiac karku za jakas losowa Karyne a pozniej latac po lekarzach jak mi jej przyglup zlamie nochala a ona jeszcze na koncu zezna na policji, ze jej Damianek jest niewinny i ze ja zaczalem.

Kiedys wstawilem sie za kolezanki kolezanka jak byla pijana w 3 dupy i ja kilka obcych gosci ciagnelo "chodz z nami hehehe" wiadomo po co i wiadomo gdzie. Wstawilem sie, dostalem w kinol, ze farba poszla i karetka odwiozla mnie na SOR gdzie spedzilem cala noc z podejrzeniem zlamania nosa. Jak myslicie mocno jest mi wdzieczna ta typiara za moje poswiecenie pewnie nie? Ze ja uratowalem od jakiegos zbiorowego gwaltu w zaszczanych krzakach? A gooooooowno prosze panstwa. Typiara do dnia dzisiejszego leb odwraca na miescie jak mnie widzi udajac, ze mnie nie zna nie mowiac nawet o jakims dziekuje czy cos tam a wie jak sie cala sytuacja skonczyla bo moja kolezanka jej pozniej opowiadala.

Tak sie wlasnie konczy bialorycerstwo prosze panstwa. Tyle, ze ja nadstawilem policzek dla znajomej mojej kolezanki a tutaj w tej sprawie kukoldy zadaja obrony i mozliwego dostania w dziure totalnie obcej osoby. A pamietacie jak kukoldy lataly pare lat temu masowo na czarne protesty aborcyjne kobiet zeby je wesprzec? Wdzieczne sa wam pewnie kobietki i w meskich sprawach pewnie facetow wspieraja prawda? A gowno bo jak pytasz o przymusowe wcielanie do wojska mezczyzn to najglosniej szczekaja kobiety, ze sa za przymusowym poborem wysylajac nas na front i na pewna smierc bez mrugniecia okiem. Taka to jest wdziecznosc. Smieszny kraj, smieszne spoleczenstwo, smieszni ludzie.
Caly artykul: https://sluzbywakcji.pl/15633,filmik-partner-pobil-kobiete-z-dzieckiem/

kamil-tika - Wiecie jakie sa najczesciej komentarze pod tym filmikiem? Ze hurrr durr ...
  • 22
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Kurczę, trochę dziwnie wygląda teraz mój kolejny post, po tym Twoim. :/ Wrzuciliśmy go w tym samym czasie.

PS Jestem ogarniętym gościem i wiem co zrobić, by maksymalnie uniknąć zaczepki. Ale właśnie, miałem podobną sytuację. Szedłem kiedyś z koleżanką, jakiś podpity byk coś do nas powiedział w stylu "dzień dobry", ja przeszedłem nie zwracając uwagi, a koleżanka coś odburknęła mu. Zaczęli się kłócić. No to facet oczywiście skoczył do mnie.
  • Odpowiedz
Wiecie jakie sa najczesciej komentarze pod tym filmikiem? Ze hurrr durr stoi 3 facetow i nic nie robiom p.zdy i w ogole, ze jaki skandal, ze nie pomogli.


@kamil-tika: Ciężkim śmieciem trzeba być, aby katować swoją kobietę która dała ci dziecko idąc jeszcze z tym dzieckiem zwłaszcza w tak brutalnym sposób, ale od tego jest policja. Dla mnie na przykład skandalem jest to, że od losowych mężczyzn na ulicy bardzo często
  • Odpowiedz
@kamil-tika: byłem świadkiem jak kumpel przez balkon zobaczył jak jego była dostaje dwa liście od jej gacha , poleciał jak strzała wpadł w typa , nakładł mu garści a ta typiarka rozorala mu policzek pazurami w obronie oprawcy także tego
  • Odpowiedz
  • 10
@gr4ve: dokładnie to. Kumpel kilka ładnych lat temu też tak zbiałorycerzył w barze jak jakiś byku bez szyii #!$%@?ł dziołchę, a jak stanął w jej obronie to sama się na niego rzuciła. Potem się okazało że to jakaś nieposłuszna #!$%@? która kradła, a typ był jej alfonsem XDD Najbardziej to z całej sytuacji się potem śmiał ten alfons że ktoś stanął w obronie głupiej #!$%@? od której jeszcze dostał #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@elena-mary: Nie mogę się tutaj zgodzić. Sytuacja mojego znajomego - Normalny chłop bez zapędów patusiarskich miał na prawdę spoko kobite (przynajmniej tak to wyglądało). Miała całkiem bogaty słownik, ogólną taką aparycje. Wyszła z koleżankami na jakąś tam impre do klubu i wyszło potem na jaw że jakiemuś Pawełkowi wpadła w oko i poszli w ślinkę. Pawełek typowy umysłowy ćwierćmózg co jedynym rozwiązaniem jest użycie przemocy fizycznej bez wcześniejszego uprzedzenia ( ͡
  • Odpowiedz
Ciężkim śmieciem trzeba być, aby katować swoją kobietę która dała ci dziecko idąc jeszcze z tym dzieckiem zwłaszcza w tak brutalnym sposób


@Cztero0404: E tam od razu śmieciem. Ewolucja nadwyraz promuje takie jednostki. Jest dynamina, awantury, coś się dzieje. Nie ma nudy, rutyny związkowej. Policja, problemy i ciągle coś nowego. Jest zapewniony wachlarz emocji tych dobrych i złych w większości ale to nie jest ważne. Ważne, że te emocje są regularnie
  • Odpowiedz
Kurczę, trochę dziwnie wygląda teraz mój kolejny post, po tym Twoim. :/ Wrzuciliśmy go w tym samym czasie.


PS Jestem ogarniętym gościem i wiem co zrobić, by maksymalnie uniknąć zaczepki. Ale właśnie, miałem podobną sytuację. Szedłem kiedyś z koleżanką, jakiś podpity byk coś do nas powiedział w stylu "dzień dobry", ja przeszedłem nie zwracając uwagi, a koleżanka coś odburknęła mu. Zaczęli się kłócić. No to facet oczywiście skoczył do mnie. Skończyło się,
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Widziałem te sytuację i też nie ogarniam czemu się wymaga od ludzi stawiania za jakimiś karyńskami i sebiksami. Kiedyś miałem postawę taką, że mógłbym oddać życie za totalnie losową osobę i zdarzało mi się reagować w różnych sytuacjach, ale mocno mi to przeszło. Co innego jakby jakiemuś normalnemu przegrywowi groziła krzywda, może stanie chłop za chłopem, ale mieszać się w jakieś patusiarskie konflikty?
  • Odpowiedz
@Plp_: ja to nie raz widziałem w klubie czy barze jak chłop szarpał swoją dziewczynę i zawsze pojawiał się jakiś bialorycerzyk co wstawał w obronie księżniczki i dostawał #!$%@? od niego i jego kobiety xD zawsze jak widziałem że chłop się kłóci z dziewczyną to będzie zaraz fajne przedstawienie i kupowałem piwo oglądałem spektakl xD
  • Odpowiedz
@kamil-tika: gdzie te komentarze ? Przecież widać że ci dwaj coś mu musieli powiedzieć bo się obrócił i szedł w ich stronę ale odszedł bo trzeci doszedł to pewnie zwatpil w siebie. Także jakoś tam zadziałali i to bez uszczerbku na sowim zdrowiu
  • Odpowiedz
@kamil-tika: 100% prawda, tym bardziej że to wygląda jak typowa karynkowa sytuacja która bardzo często obraca się o 180 stopni przy 'próbach' pomocy.

A dodając wisienkę na torcie, nigdy nie warto ryzykować własnym życiem za randoma dopóki nie jesteś w 100% pewien że tobie nic się nie stanie. Byli tacy odważni i co? I ich już z nami nie ma. Tak jakz rok-dwa lata temu na nowym świecie w WWA, typ
  • Odpowiedz
@kamil-tika: To samo miałem jak szedłem kiedyś na trening. Jakiś sebek szczurek w czapce #!$%@? dowalał się do płaczącej dziewczyny oraz nie chciał pozwolić jej odejść (próbowała go wyminąć wielokrotnie) i jak zareagowałem i go poszarpałem to ta dziewczyna zaczęła się drzeć na całą #!$%@?ę i wzywać policję, więc szybko stamtąd uciekłem ile sił w nogach. To było dosłownie 13 lat temu i do dzisiaj nie pomogłem już nikomu więcej na
  • Odpowiedz