Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir: Niektórzy programiści będący wyjadaczami są wręcz zachęcani do 100% HO z uwagi że są zapuszczonymi grubasami którzy się myją raz na kilka dni i smierdzi od nich i po prostu wizerunkowo lepiej dla firmy jak ich w biurze nie ma.
  • Odpowiedz
@perfumowyswir: do pracuję zdalnie powinno być więcej prefixów, np "nienawidzę swojej pracy"


@krepak: jest ograniczony limit znaków i w sumie to kocham swoją pracę, bo pracuje sobie z ciepłych wysepek, gdzie wszystko jest tanie, a kobiety piękne i zainteresowane białymi () dream life
  • Odpowiedz
@perfumowyswir nie wyobrażam sobie inaczej. Wolałbym już zrezygnować z tej pracy niż wrócić do stacjonarnej. Totalnie nie bawi mnie już siedzenie w biurowcach. Są ciekawsze sposoby na zarabianie pieniędzy.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: dokładnie tak - mogę być i rok bezrobotny, nie pójdę do biura. Jak odpisuje z nudów rekrutywkom na LI to nie mogą tego pojąć.
A siedząc w Tajlandii poznałem tylu ciekawych nomadów, że programowanie pewnie niedługo będzie moim jedynie pobocznym zajęciem, jest tyle sposobów na robienie poważniejszych pieniędzy.
  • Odpowiedz
#programowanie #pracait #programowanie #programista15k #programista25k #programista50k


Sprawdźmy ilu jest szanujących się programistów na tagach


@perfumowyswir: to teraz dawaj ankiete kto robi jak szanujący się człowiek na B2B i optymalizuje podatki unikając płacenia dodatkowych kilku tysięcy na babciowe, 800+ i developerskie/bankowe marża+ (kredyt 0%), a kto jest frayerem, cuckoldem finansowym i robi na UoP, płacąc horendelnie wysokie ponad grubo ponad 41% ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz
@pionas1337: emerytura z ZUS? Co ty ćpasz człowieku xD Przecież jak na b2b sobie zainwestujesz 3000zł miesięcznie, które nie oddajesz w podatkach to będziesz miał 5x większą emeryturę niż ZUS ze stopą zastąpienia 25% xDDDDD

ZUS zdycha i każda prywatna inwestycja typu lokata, obligacje, złoto, ETFy, daje ci LEPSZĄ stope zwrotu.

Naucz się inwestować a nie wierzysz w propagandę działającego ZUSu xD
  • Odpowiedz