Wpis z mikrobloga

@Maxior99: po pierwsze: o wiele bardziej prawdopodobne ze mial juz jakies foto na fb albo ze laska ogolnie widziala jego fote. mało która dziewczyna w tych czasach chciałby się spotkać z totalnym randomem.
po drugie: photomaxxing nie jest żadną magią i nie robi chada z przegrywa jeśli nie oszukujesz w photoshopie. co najwyżej uda się pokazać najlepszy profil albo tło bedzie lepsze niż kafelki w łazience. faceci też nie stosują takich
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: ad.1. Nie wiesz jakie zdjęcia miał więc to tylko Twoja hipoteza
Ad.2. Photomaxxing można spokojnie podbić wygląd nawet o 2 punkty. Jest to cholernie szkodliwe i głupie ale możliwe
Ad.3. Można zobaczyć zdjęcie/ wiadomosc bez jej "oficjalnego" odczytania

Nie wiem jak było i w sumie to bez różnicy
  • Odpowiedz
@czescmampytanie ja koedyś byłem na kilku spotkaniach, gdzie jechałem godzinę, a najdłużej 4 godziny. Nikt mnie nie nigdy wystawił. Tak w ramach ciekawostki. Mało tego, bywało, że z tego powodu miałem opłacany obiad 🤷‍♂️
A przy okazji zwiedzałem miasto, w którym nigdy nie byłem, zawsze byłem przygotowany, że ktoś nie przyjdzie, ale zawsze miałem plan B, czyli właśnie zwiedzanie
  • Odpowiedz
Przynajmniej miałem dzieciństwo przed internetem


@onepnch: Bez kitu xD Ogólnie mentalność ludzi przez ostatnie kilka lat zmieniła się diametralnie. 10-12 lat temu kiedy internet zaczynał chodzić i przypominać tak naprawdę ten obecny ludzie byli mniejszymi #!$%@? jacyś tacy bardziej otwarci, odważni, weseli.
  • Odpowiedz
a szkoda ci było tych dziewczyn które chłop w ramach projektu klaudiusz wystawiał?


@aarahon: Ogólnie dosłownie każda osoba która jarała się ''Klaudiuszem'' jest ciężko upośledzonym (z całym szacunkiem dla ludzi chorych) #przegryw -em i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@FPmaster: No cóż IMO jego wygląd i ubiór to zdecydowanie za mało na dzisiejszy rynek matrymonialny ale mogę się mylić bo już mnie tinder przeczołgał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz