Wpis z mikrobloga

Dawno nic nie było w temacie:
-Mam covida, iść do pracy?
Albo:
-Nie mam objawów, ale test pokazuje, że to covid. Iść do teściów na kolację?
Albo:
Zdycham jak nigdy. Mam tylko 3 dawki. Chyba lepiej wezmę kolejną. Żałujcie mnie i doradźcie.

Nie pykła propaganda, co trole?
Polacy nie są tacy głupi, jak wam się wydaje.
Testów nikt nie robi (oprócz Grzesiowskiego, ale on to właśnie NIKT), objawy przeziębienia leczy się kołdrą i wypoceniem, plus parę dodatków, więc nikt nie podtrzymywał tych waszych prostackich zarzutek, o wirusie celebrycie i koniecznych dawkach.
I prawidłowo.

#koronawirus #covid19 #szczepienia #zdrowie #horbanmiszcz #najlepiejprzebadanenaswiecie
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@velmar powiem Ci panie, ze w nagonce cov2 mialem brak wechu ale to taki totalny jakby zmysl odcielo zupelnie i stan podgoraczkowy. Nigdy przedtem tego nie doświadczyłem. Wachalem popielniczke, psikalem perfumy do nosa - nic. Ludzie mylnie twierdza: brak smaku i wechu. Smak byl, czulem slodkie slone kwaśne ale zadnego aromatu. Pizza smakowala jak #!$%@? woe co. Testu nie robilem tylko se wziąłem wolne z pracy i sam sie odizolowalem bo wtedy
  • Odpowiedz
  • 3
@0_I_0: "Troje niezaszczepionych zwyroli przezylo kowid"

Zaraz trole wlecą i zostaniesz szurem i mordercą babci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problemy z powonieniem już tu nie raz były opisywane. Po grypie czy anginie też występują, ale o tym trole nie mogły wspomnieć.
Ja miewałem takie efekty zwyczajnie poprzez notoryczne zapalenie zatok, i to zanim ktokolwiek usłyszał o wirusie celebrycie.
  • Odpowiedz
  • 0
@velmar w mojej historii chorob było tylko zapalenie gornych drog oddechowych. Zadnej grypy, anginy zapalenia zatok czy innego #!$%@? z powiklaniami. Byc moze dlatego to byl pierwszy raz.

Moje babcie juz nie zyja. Czyjes predzej czy pozniej tez umra. Taka kolej rzeczy ;)
  • Odpowiedz
@velmar: jedyny plus kaszelka19 było to, że sobie posiedziałem 2 razy na kwarantannie, a pensja praktycznie 100% xD dzwonie do kierownika, mam gorączke, dzień poleże, dej mi urlop, jutro przyjde do pracy, kierownik twardo idz na test, oczywiście test wskazał pozytyw, no to sobie posiedziałem dwa tygodnie, dla mnie bomba xD że nie wspomne o tym, że dlatego, że jestem zameldowany u rodziców, to nawet ich nie widząc wrzucili mnie na
  • Odpowiedz