Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miałem zaczekać z tym do zejścia bana, ale widzę, że dzisiaj w gorących nastąpiła erupcja wpisów spod tagu #przypadkowymurzyn, więc wykorzystam Mirko Anonima xD

Wiele już głupot widziałem na wypoku, ale ta plasuje się w ścisłej czołówce xD Wykopki zobaczą Murzyna w gazetce reklamowej i skaczą jak małpy, bo #kolorowaagitacja i programowanie społeczeństwa, no tego to jeszcze nie grali xDDD Jaki jest tok myślenia (choć w tym przypadku może to być za mocne słowo xD) takich wykopków? Że co, że ludzie nie zdają sobie świadomości z istnienia ras o innym kolorze skóry? xD Że nastolatki widząc na obrazku czarnego faceta i białą kobietę od razu pomyślą sobie, że to wygląda słodko, po czym zaczną agitować za prawami uciskanych czarnoskórych i zwalać wszystko na biały patriarchat? xDD Wyjaśnijcie mi to, bo póki co mam was za mieszankę szurów i typowych przegrywów, ale jestem naprawdę otwarty na wszystkie argumenty i bardziej niż chętny do zmiany zdania, jeśli tylko dacie radę wytłumaczyć to w jakkolwiek logiczny sposób xD



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miałem zaczekać z tym do zejścia bana, ale wi...

źródło: XD1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie wiem o czym Ty chcesz dyskutować, tu siedzą różni ludzie, myślę że konto również posiadasz na tyle długo aby wiedzieć że według wykopków białe kobiety jedynie wybierały by czarnych mężczyzn, ludzie z tatuażami to osoby z zaburzeniami psychicznymi i nie ma wyjątków, wszyscy do jednego wora i nie ma innej opcji, dodatkowo królujące tu tagi to #famemma czy #przegryw
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dokładnie, też nie wiem o co chodzi. Robisz akcję reklamową w kraju z środkowo-wschodniej Europy z czarnoskórą parą w wieku produktywnym, a agencja podmienia Ci kobietę na białą Europejkę.
  • Odpowiedz