Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pozpozi a nie dzwonili jeszcze z jakiegoś aaa auto, auto punktu i innych gówien? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Panie, my nawet damy tyle ile chcesz, ale jak przyjedziesz, to dostaniesz ofertę z ogłoszenia minus 20% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pozpozi: Daj spokój, sprzedawałem stary telefon i pytali o rzeczy które były napisane w ogłoszeniu. Wcześniej sprzedawałem jakieś pierdoły i ludzie potrafili nie odebrać paczki z przedmiotem za 20 zł o który wypytywali przez 10 wiadomości.
  • Odpowiedz
@pozpozi: na cholere mu argumentować skoro widać, że jakiś cwaniak xD chyba, że specjalnie go trollować

wykonaj trik handlarzy: "paaanie, mam już chętnego za 102k, pojutrze ma potwierdzić, jak pan dasz więcej do jutra, to mogę panu sprzedać"

przecież on nie chce dać więcej to dlaczego Ciebie nazywa skenrusem? ¯\(ツ)/¯


@SpalaczBenzyny: pewnie jakiś "narcyz" albo inny tego typu ze skrzywioną głową, nie szukaj logiki u takich osób xD
  • Odpowiedz
dziecko chore na raka i kupuje auto za ponad 100 koła...mhmm


@Gaboleusz Ale o co chodzi? Jak się ma dziecko chore na raka to nie można mieć samochodu za 100k? Za tyle kupisz fabie w salonie.

A może sugerujesz że powinien zrezygnować z NFZ i zacząć płacić za chemię? Kto wie, może nawet u tego samego lekarza będzie miał tą samą terapię.
Za którą zapłaci z własnej kieszeni bo przecież płacił składki
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jarek_P ja ogólnie też chciałem zostawić w salonie, ale auto było uszkodzone (sprowadzone z USA) i salon trochę kręci nosem bo nie da się wpisać bezwypadkowy ¯_(ツ)_/¯ Ogólnie dawali mi 70k, a na rynku wtórnym mam tak naprawdę pewne 90-95k za mój model. Chce sobie teraz kupić nowego Superba w tdi, jakbym sprzedał swojego za te 100k to już prawie prawie bym miał na swojego wymarzonego ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz