Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 2
@Zoyav szczerze? Nie mam pojęcia xD tel to jakiś realme, a apka wiadomości google xD nie mam pojęcia jak się zmienia te kolory bo mnie osobiście denerwują
Edit, w tapety i style jest opcja wybrzeże i takie kolory się robią
  • Odpowiedz
@pozpozi a od kiedy komis się zwróciło auto, jak ktoś kupuje to patrzy na stan i tyle, mnie osobiście gówno obchodzi, że ktoś kupił auto za grosze, #!$%@? w niego wór hajsu i chce dostać więcej niż włożył
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@Heady1991 no widzisz, dlatego co do reguły nie mówi się za ile auto kupione, w końcu cię to gówno obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) liczy się stan i tyle
  • Odpowiedz
Sprzedaż auta w Polsce to jakaś metafizyka


@pozpozi: no i to jest właśnie powód, dla którego sprzedając poprzednie auto, zostawiłem je "w rozliczeniu" w salonie, dostając za nie nędzne grosze i nawet licząc razem z rabatem, jaki dzięki temu doszedł do zakupu nowego, wyszło mnie to solidnie poniżej rynkowej wartości, jaką być może za to auto bym dostał sprzedając je samemu. Ta wartość tak czy tak nie była duża (zajeżdżona niemal
  • Odpowiedz
@pozpozi no mnie osobiście nie interesowało ile ktoś za auto dał i ile w nie wsadził, jak mi wóz pasuje, cena mi odpowiada to niech sprzedający sobie zarobi i 2x tyle co włożył
  • Odpowiedz