Wpis z mikrobloga

#apustaja #peepo #frenpill

Ja poerdole. Chop jest jak ta dętka bez powietrza, bez siły, ehh. W nocy coś się stało z kolubryną, ale nie wiadomo co, niby działa, ale dzisiaj dla bezpieczeństwa Chop musi przyjść godzinę wcześniej do kołchoztransu w razie co. Chopu się już odechciewa wszystkiego, naprawdę. Chop chyba pierd00li ten motorek, bo niby kiedy Chop będzie miał siły na nim jeździć? Jak Chop kończy robotę o tej 6-7 rano, to jest zamulony fest, no Chop nie wie, czy w takim stanie to jest bezpiecznie motocyklem się poruszać, ehh. A poza tym Chop w weekend to odpoczywa i śpi, bo w tygodniu to nie ma jak za bardzo, trzeba przecież jakoś zregenerować siły na bycie superbohaterem na następny tydzień, ehh. Może Chop se kupi tylko te hulajnogie co by pokonywać drogę krzyżową w 15 minut i nie być zależnym od komunikacji miejskiej, która non stop się spóźnia.
obuniem - #apustaja #peepo #frenpill

Ja poerdole. Chop jest jak ta dętka bez powietr...

źródło: pepe

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@njdnsjdnjs: To możesz jeszcze trochę poczekać, koligrzanko. Wpierw plan był taki, żeby do sierpnia zostać, aby były 2 lata przepracowane tutaj. Potem jednak stwierdziłem, że dobrze by było mieć trochę kasy na zapas, a jeszcze mam kilka wydatków w tym roku. Więc plan się zmienia na przezimowanie w obecnej robocie, bo co by nie było, wszystko mam tu ogarnięte. A tak to trochę na gwałt bym szukał pracy. Więc obecny plan
  • Odpowiedz