Wpis z mikrobloga

@Wypokowicz93: korzystam od poprzedniej hossy i polecam, można kupować kartą lub przelewem, przy obu nie miałem problemów. Jeszcze nie wypłacałem stamtąd fiatów ale widzę że mają swoją kartę płatniczą więc powinno dać się wypłacić. Za to wypłaty krypto są często darmowe i wychodzą sprawnie. Jak chcesz to mogę dać linka polecającego na priv , po miesiącu trzymania 100$ można dostać po 25$ bonusu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@zielone_drzewo_hehe: Kurde żebym wiedziol a ja już założyłem. Właśnie chodzi mi o wypłatę bo mają dość fajny ale na te lokaty. Co prawda mniejsze niż jest średnio na Bybit czy Binance ale brzmi równie ciekawie. A masz wsadzone w te lokaty ?
  • Odpowiedz
@Wypokowicz93 dla mnie było zawsze podejrzane że oferują procent wyższy niż inni.
Ale byłem podejrzliwy w trakcie poprzedniej banki kiedy wszystko się sypało a jednak dalej istnieją.

Więc w sumie teraz sam się zastanawiam czy trochę kasy tam nie wrzucić.
  • Odpowiedz
Wpłacałem, wypłacałem, wszystko gra, przysłali zamówiona kartę visa, ale jeszcze nie używałem, mam jakieś nexo u nich, żeby maksymalizować %, ogólnie bez problemów od kilku lat.
  • Odpowiedz
@banciur: jak oni pozyczaja pod dzwignie na 30% a tobie daja 12, to dlaczego mieliby byc niewyplacalni? Rowniez trzymam tam polowe stabli od kilku lat i jest git. Z kartty nie korzystalem, maja polski oddzial jak binance wiec nie ma co probowac wyplacac przez karte, bo i tak was dojadzie fiskus.
  • Odpowiedz
jak oni pozyczaja pod dzwignie na 30% a tobie daja 12, to dlaczego mieliby byc niewyplacalni


@essalysolu: Nie znam szczegolow ich biznesu ale przyklad USDC duzi gracze (kraken, coinbase) placa 5%, aave placi 8% a tutaj 10% to zaczynam byc podejzliwy. Szczegolnie pamietajac co sie dzialo z Terra / Luna.
  • Odpowiedz
  • 0
@banciur: Tylko z drugiej strony jak wpłacisz na Binance to swoja droga też mają duże bo teraz chyba 11,2% i jest to zmienne. Czasem 6% a czasem 26% w zależności ile oni udzielają pożyczek. W Nexo dali stale oprocentowanie więc śmiem twierdzić, że w skali roku zarabiają większy % niż Binance i inne gieldy z tej samej kwoty . No i jeszcze jak chcesz zwiększyć rewardy to otrzymujesz je w ich
  • Odpowiedz
@Wypokowicz93: Wlasnie ciekawy jestem jakies jest srednie APY na Binance bo chwilowe to malo mowi. Ale z Nexo skoro przetrwali besse to faktycznie wyglada ze sa ok i nie powinni zniknac. Ale calej kasy bym tam nie trzymal.
  • Odpowiedz