Wpis z mikrobloga

Byłem na ostatniej prostej do wypuszczenia swojego produktu na rynek. Miałem już przygotowanych prawie 30 klientów, musiałbym z nimi utrzymywać kontakt bo takie jest jej założenie. W tym momencie jestem obsrany, że dostanę powołanie i biznes się zawali albo co gorsza nie dopełnie warunków umowy i będę miał #!$%@?. Dziękuję rządowi za to, że będę zmuszony do uczestniczenia w farsie zwanej również obowiązkowa służba wojskowa, bo tak sobie ktoś #!$%@?ł z góry.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 8
@miazdzacyorangutan: to się nazywa stan wyższej konieczności. Sprawy obywatela schodzą na niższy plan niż obowiązek do obrony. I nikt z woja nie będzie się przejmował Twoimi projektami, utrata dochodów ect. W czasie konfliktu, wojsko może również rekwirowac samochody, nieruchomości. Tak to działa i tyle. Był względny spokój, ale ktoś musiał mieszać na Ukrainie i teraz są takie skutki.
@karakanjaroslaw: Nerwica daje nawet E. Masz kilka potwierdzonych przypadków, nawet tutaj na wykopie.
Depresja nie zmieni Ci kategorii.

Tylko to musi być prawdziwa nerwica potwierdzona papierami od psychiatry i leczona, a nie taka, bo mi się wydaje, ze mam.