Wpis z mikrobloga

  • 0
@Czeski_Pablo: kupiłem rok temu za 9k 190 k przebeigu

Korci mnie to żeby był automat ale boje się że #!$%@? mi i będę w #!$%@? siana ladowal

Ile to może kosztować i czy nie bede później miał dużo #!$%@? z tym tzn nie chce mieć problemów ze wszystko będzie się #!$%@?ć bo zmieniłem skrzynkę

Ile kosztuje przerobienie? Kto może mi to zrobić? Jaka jest awarujnosc tego
  • Odpowiedz
@elofrytki: przerabiałeś cokolwiek chociaż w życiu? Gniazdko chociaż? nikt Ci nie przerobi tego, na mauala to jeszcze tak, ale nie w drugą stronę w starym gruzie... Takie pytania mogą zadawać tylko nietechniczne mocno osoby, pomyśl i sprawdź ile to zmian.
  • Odpowiedz
@elofrytki: takie kombinacje to jedynie sens jak robisz to sam i sam wiesz jak to robić,
Nikt nie będzie chciał się w tym g*śnie nabrać, nikt nawet nie kupi używanej skrzyni na swoją odpowiedzialność, musiałbyś sam ja znaleźć, kupić i na twojej głowie problemy jak skrzynia okaże się popsuta, z usterkami
  • Odpowiedz
Nie będzie się #!$%@? po drodze


@elofrytki: Nie. Ale najlepiej wymienić silnik. Tylko trzeba uważać przy lutowaniu przewodów elektrycznych Musi byc zgodnie kolorami, czerwony do czerwonego, zielony do zielonego itd
  • Odpowiedz
@elofrytki: Ja bym na twoim miejscu nie robił tego. Ten Easytronic to nie jest normalny automat tylko zautomatyzowany manual, czyli gówno które łączy wady obydwu rodzajów skrzyń xD

Cena na pewno będzie duża. Ciężko podać konkretną wartość, bo mało kto w ogóle coś takiego robi.
Ogólnie takie duże przeróbki mechaniczno-elektryczne są nieopłacalne i to nawet w dużo droższych samochodach niż ta Astra. Trzeba sprawdzić czy pasuje stare sprzęgło i koło zamachowe,
  • Odpowiedz
@elofrytki jeśli się zmieścisz w 3x wartość auta to będzie cud xd przecież przy takiej przeróbce musisz praktycznie WSZYSTKO wymienić. Zaczynając od tej skrzyni, przez wiązkę elektryczną a na zawieszeniu kończąc.
  • Odpowiedz
  • 0
@sberatel: nie wiem czy ogarniam mało życie ponieważ w sumie spytałem się o orzeorbienie skrzyni biorąc pod uwagę że nie znam się na motoryzacji
Dobrzeze ty ogarnais życie
  • Odpowiedz