Wpis z mikrobloga

Nieironicznie mam nieodparte wrażenie że dekadę temu byłem o wiele bardziej inteligentnym człowiekiem
  • 21
  • Odpowiedz
@Teuvo: @farbowanylisek @Sosa_wwg jeżeli wykonujecie gówno zawody nie wymagające myślenie, wasze życie kręci się wokół oglądania gówna w internecie, love island, kononowicza i grania w gierki to jest to generalnie bardzo możliwe.

Mądry lekarz mi powiedział, że mózg trzeba ćwiczyć tak jak mięśni bo inaczej zanika. Także wpisujecie się doskonale w jego teorie.
  • Odpowiedz
@Teuvo mi w pracy jakoś idzie praca umysłowa, ale kiedyś czytałem książki, oglądałem ambitniejsze filmy itp. dużo rzeczy mnie interesowało i byłem ciekaw 1000 rzeczy naraz.
Teraz mam raczej podejście "a na #!$%@? mi to", nad czym trochę ubolewam, ale w sumie po co na siłę mam się interesować czymś co mi się w żaden sposób nie przyda i nie mam z tego żadnej korzyści.

Może po prostu z wiekiem człowiek bardziej
  • Odpowiedz
@Teuvo ja na pewno nie, bo non stop brałem tu udział w dyskusjach. Teraz nie biorę, więc samo to oddala mnie od tej mentalnej kambodży czasów pol pota.
  • Odpowiedz
  • 0
@Teuvo

@troglodyta_erudyta: może nie tyle głupieje co koncentracja już nie ta i jakoś teraz kuleje analityczne myślenie. Kiedyś praca umysłowa przychodziła jakoś łatwiej


Ja zauważyłem podobne rzeczy u siebie i wydaje mi się, że u mnie może to być spowodowane kilkoma czynnikami

Około 5 lat temu jeszcze studiowałem, więc musiałem przetwarzać więcej informacji z różnych dziedzin, studia techniczne też mają jakiś tam element nie techniczny.

Dodatkowo w tamtym okresie był czas
  • Odpowiedz
  • 1
@Teuvo a mi się wydaje że 10 lat temu myślałeś że jesteś nieomylny, a teraz z wiekiem zauważasz te braki w logice które kiedyś z góry odrzucałaś
  • Odpowiedz
@Teuvo: mój prime był przed deprecha w gimnazjum. Jaki ja wtedy byłem blyskotliwy, oczytany to aż mi trudno uwierzyć. Ale bałem się świata. Teraz strachu nie ma, ale i otępiały człowiek...
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: Spojrzałem na twoje komentarze, zanim w ogóle merytorycznie podszedłem do twojego wpisu. I dobrze, bo teraz mogę napisać tylko, żebyś #!$%@?ł, bo widzę, że łatwo przychodzi ci gnojenie ludzi

Tu garść cytatów dla innych, którzy mogą zmarnować na ciebie czas:

"babskich grupach". Czyli zbiorowiskach patusiar, karyn z żabki i grubasek, które wyleją wiadro pomyj na facetów z dowolnego podanego tam powodu, które modela z Hiszpanii potrafią ocenić na 6/10 same
  • Odpowiedz
@Teuvo: Za dzieciaka, uwielbiałem rozwiązywać testy IQ, szczególnie te matematyczne i miałem naprawdę niezłe wyniki. Teraz gdy na takie patrzę to mnie zwyczajnie nużą i nie chciałoby mi się ich rozwiązywać w takich ilościach, a co za tym idzie wyniki miałbym pewnie gorsze. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz