Wpis z mikrobloga

Już po 4 miesiącach bez dopłat, rynek zaczął się jakoś powoli normować, w sensie ceny przestały rosnąć. Co tak bolało deweloperów. banksterów i tą całą mafię deweloperską, że musieli na szybko dać nowy program dopłat. Dodatkowo chcą zlikwidować obowiązek limitu minimalnego miejsc parkingowych, gdzie uliczki przy nowych osiedlach są całe zawalone, trawniki porozjeżdżane bo nie ma gdzie zaparkować. Powiedzmy sobie szczerze, żaden rząd nie wchodził w tyłek deweloperom jak obecny. A jak słyszę, że ludzie czekają na nowy program żeby sobie kupić nowe mieszkanie, bo inaczej ich nie stać, to mnie krew zalewa. Bo sobie nie zdają sprawy o ile wzrosły ceny mieszkań.
#nieruchomosci #kredythipoteczny #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • 47
@lentilek

Dla mnie kwestia tych parkingów jest chyba najśmieszniejsza biorąc pod uwagęe, że jakiś czas temu ktoś zasugerowal, żeby chyba w Warszawie usunąć parking pod urzędem a urzędnicy niech sobie komunikacją jeżdżą to było oburzenie, bo urzędnicy muszą mieć parking pod samym urzędem XD ale kowalskiemu to można zabrać nawet parking pod domem, najlepiej to niech #!$%@? na piechotę bo rozbudowa komunikacji przecież też swoje kosztuje
  • Odpowiedz
  • 2
@bn1776: Mnie to bawi nagonka medialna na to, że to dobry pomysł i za przykład dają, jakiś nowopowstały blok, wieżowiec koło stacji metra w Wawie. Gdzie niby nie było można kopać w dół, żeby robić parking podziemny i w drodze wyjątku nie musi posiadać ileś tam miejsc parkingowych, nikt podobno nie narzeka, bo jest metro, dobra komunikacja, wszyscy zadowoleni i można tak robić w całej Polsce XD Jeśli się nie mylę
  • Odpowiedz
@lentilek:

nikt podobno nie narzeka, bo jest metro, dobra komunikacja, wszyscy zadowoleni i można tak robić w całej Polsce XD


czy ten "nikt" jest z nami na mirko i czy to właściciel który kupił na wynajem i jemu parking jest nie potrzebny bo mieszka w domu poza warszawą z dala od korków i dojazdów do pracy?

też bym sobie kupił mieszkanie w Krakowie albo rzeszowie w centrum obok przystanku metra (
  • Odpowiedz
Co tak bolało deweloperów. banksterów i tą całą mafię deweloperską, że musieli na szybko dać nowy program dopłat.


@lentilek: mocno wzrosła minimalna, a Saszki nie przyjęli takiej propozycji, że jak jest większy ZUS, to trzeba to odjąć od tego co dostają pod stołem ( ͡° ͜ʖ ͡°) No więc trzeba przypompować ceny mieszkań, bo inaczej marża mogłaby spaść z 32% na 30,5%, a do tego dopuścić nie
  • Odpowiedz