Wpis z mikrobloga

@Polska5Ever:
Mogę dać kilka małych i uj wartych.
-Ciuchy slim i fit są #!$%@?, regular to najlepszy rozmiar.
-Jeansy są do dupy, chinosy i dresy to wygodne i praktyczne spodnie.
-Łączyć wolne ciężary z ćwiczeniami kalistenicznymi
-Golić się codziennie rano to rutyna która jest korzystna
-Golić się zawsze po prysznicu i myć maszynki a także przed goleniem trzymać je we wrzątku + zawsze używać mleczka po goleniu.
-Fryzurę trzeba dobrać do
@Polska5Ever: ja bym powiedział sobie, żeby:
jak najszybciej się wyprowadzić, częściowo odciąć się od rodziny.
Po drugie, wkręcić się w jakąś grupę np. sekcję sportową, kółko naukowe, organizacje studenckie typu AIESEC, wolontariat, duszpasterstwo przy kościele, chór itp.
3. Dużo wychodź z domu, integruj się z innymi, wychodź z inicjatywą kontaktu
4. Organizuj czas, dużo wyjeżdżaj i podróżuj. Po prostu tu jakiś spływ kajakowy, tam wypad na rowery, kiedy indziej na dwa
Jaką jedną najważniejszą radę dalibyście osobom wchodzącym teraz w dorosłość (rocznik 2006 xD) z perspektywy osoby dorosłej?

Można bazować na swoim doświadczeniu.


@Polska5Ever: jak masz isc na studia w zarzadzaniu polem namiotowym czy feministycznej terapii tancem na wyzszej szkole wszystkiego najlepszego w Poznaniu to sobie daruj i idz do pracy
@JudzinStouner: XD Co? Uzasadnij prosze. Ja mam conajmniej kilka argumentow, ze to najlepsze co moze zrobic. Nasz kraj to jest gowno pomieszane z piaskiem i nic wiecej. Ja nie przepracowalem w polsce ani jednego dnia, bo nie jestem frajerem XD
Jak czytam na wykopie polskie problemy to nie zaluje ani jednej minuty spedzonej poza granicami pomimo ze bywalo tez roznie. Nawet jak gosc jest po jakiejs gownoszkole bez zawodu i kwalifikacji,
@Polska5Ever:

Ucz sie jezykow ( miej minimum 1-2 na fajnym poziomie) to Ci pozwoli znalezc prace ktora moze byc ciekawa.

Nie zostawiaj swoich zajawek bo jestes "dorosly" - rower/tenis/frisbee/zbieranie czegos to sa fajne rzeczy z wiekiem stac Cie na to zeby hobby wzniesc na wyzszy poziom i jest mega duzo zabawy przy tym pozytywnej zabawy oczywiscie

Zacznij chodzic na silownie - dobra forma + dobry wyglad + pewnosc siebie daja totalnie
@ExtraPensja: Frajerskim jest patrzenie na tu i teraz. W Polsce zaczynasz z gównopoziomu, ale zdobywasz doświadczenie, znajomości, bezcenne kontakty, otwierasz firmę, rozwijasz ją, gromadzisz majątek i idziesz naprzód. Na zachodzie możesz awansować z robola na poganiacza roboli, ale nigdy nie będziesz nikim więcej, bo lepsza praca jest dla swoich, a Polak nie jest swój, tylko imigrant.
Ja w 2007 wyjechałem do UK, posmakowałem tego miodu i już po niespełna dwóch latach
@JudzinStouner: Ja mam inne doswiadczenia. Jezeli cos potrafisz albo sie szkolisz to znajdziesz lepsze stanowisko za granica i wcale nie wiaze sie to z byciem polakiem od polakow. Otworzyc wlasny biznes tez mozna za granica i nikt nie rzuca klod pod nogi bo jestes obcokrajowcem a przynajmniej zaczniesz od pewnego zadawalajacego poziomu a nie od taplania sie w polskim gownie. Poza tym nie kazdy ma predyspozycje do prowadzenia jakiejkolwiek dzialalnosci. Doswiadczenie
@Polska5Ever: Przede wszytkim olej dwie najbardziej plusowane odpowiedzi.

- Wloz dume do kieszeni
- Nie kwestionuj otwarcie decyzji przelozonych - mozesz sie z nimi nie zgadzac, ale nie okazuj tego
- Oszczedzaj ile dasz rade zloto, fundusz emerytalny, nieruchomosci w dalszej perspektywie
- Koniecznie naucz sie angielskiego
- Wygospodaruj czas na hobby/aktywnosc fizyczna
- Nie gon za babami na sile. Uwierz mi, ze milosc przyjdzie, byc moze pozno, ale przyjdzie
-