Wpis z mikrobloga

@Polska5Ever: żeby taka osoba pamiętała o tym, że warto dbać o siebie i stawiać siebie na pierwszym miejscu, bo spędzi ze sobą całe życie. Nie z rodzicami, nie z drugą połówką, nie z dziećmi, a ze sobą. Każda z ważnych w naszym życiu osób może umrzeć/odejść (i ma prawo odejść, nikogo nie wolno zatrzymywać na siłę, niezależnie kim ta osoba dla nas jest), a ze sobą jesteśmy do samego końca -
  • Odpowiedz
@Polska5Ever
w Polsce za uczciwość się płaci także nie ma co z nią przesadzać
Nauczyć się zarządzania własnymi wydatkami, taktyka zastaw się a postaw się skończy się co najwyżej spiralą długów. (nie, nie spłacamy jednej pożyczki drugą XD)
Wygląd jest bardzo ważny w relacjach na każdym poziomie. Ulany? Schudnij. Krzywe zęby/oczy/cokolwiek. Zacisnąć pasa i zbierać na operację. Możesz podobać się sobie ale jak cię widzą tak cie piszą, mogą się zarzekać że
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: Naucz się rozpoznawać sygnały zainteresowania werbalne i niewerbalne jakie kobiety wysylaja facetom ktorzy sie im podobaja. I podbijaj tylko do takich kobiet. To oszczedzi Ci czasu zmarnowanego na kobiety ktore od poczatku nie byly Toba zainteresowane.

Nie badz ciepla klucha w relacjach damsko-meskich. Badz stanowczy. I duzo sie drocz z kobietami. One to uwielbiaja. NIe pozwol wejsc sobie na glowe. Pamietaj ze jak jest roznica w atrakcyjnosci miedzy facetem a
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: Mam 2:
1. To co w szkole to w szkole. Ale trzeba się cały czas rozwijać. Mam prawie 35 lat i 3x się już przebranżowiłem. Warto być w czymś dobrym a nie być miękiszonem bez pomysłu na siebie.
2. 18 lat to idealny moment żeby poczytać trochę o inwestowaniu w jakąś emeryturę. Nawet drobne kwoty zainwestowane teraz dadzą świetny efekt w przyszłości. Nie musi to być dużo ani w ryzykowne
  • Odpowiedz
@Polska5Ever:

1) Nie angażuj się za mocno - fajnie z kimś być (i traktować go dobrze), ale jak walnie to nie masz złamanego serca i idziesz dalej.
2) Ludzie nie są idealni - bycie z kimś to kwestia Twojej decyzji, a nie tego, że trafia Cię potężnie strzała amora, bo to jakiś książę na białym koniu albo księżniczka z wysokiej wieży.
3) Weryfikuj dokładnie wszystko czego się dowiesz.
4) Nie bądź
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: najważniejszą? Nie dać w sobie zabić dzieciaka. Im dłużej będziesz żył tym większa będzie presja otoczenia że masz już być P O W A Ż N Y (czyt. mieć kija w doopie). Pyerdol to. W wolnym czasie baw się jak lubisz (jeden uj czy to pykanie w gierki na kompie czy rekreacyjne latanie dronem, baw się bez wyrzutów sumienia i bez żałowania na to hajsu) żeby odbić sobie ujowe strony
  • Odpowiedz
Pamiętaj że dziewczyny nigdy nie będą twoimi przyjaciółkami.
Zawsze lepiej mi się gadało z dziewczynami szczególnie tymi zajętymi. Z facetami już niezbyt umiałem złapać nic rozmowy. Ale chłopy dziewczyn zawsze były o mnie zazdrosne przez co kontakt się urywał. A to zawsze bolało przez co chyba nawet wpadłem w depresję.
Ogólnie jak przyjaźń to tylko z facetem.
  • Odpowiedz
@Polska5Ever:
Dbaj o zdrowie psychiczne, nie otaczaj się ludźmi z nadmiarem problemów,
otwieraj się na ludzi wtedy oni otworzą się do ciebie
Mówienie o swoich nie sprawi że będziesz słaby, tylko że zaczynasz i chcesz sobie z nimi radzić.
wykształcenie i elastyczność - tylko wiedza i umiejętności sprawi że będziesz mieć sensowną pracę
bunt nie zmieni świata - dostosuj się i bierz co najlepsze
wszystko co przychodzi łatwo - odbija się
  • Odpowiedz
@Polska5Ever Taką, że rady starszego pokolenia nie mają zupełnie sensu, zwłaszcza przy dzisiejszym tempie zmian na świecie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Trzeba żyć tak jak podpowiada intuicja i w zgodzie z samym sobą, a nie tak jak radzą stare pierdziele.

  • Odpowiedz