Wpis z mikrobloga

Nie byłabym z tatusiem mającym już guwniaka choćby był 10/10 albo ostatnim facetem na ziemi. Dlaczego? Kilka z brzegu powodów:
- na dzień dobry jestem na drugim miejscu
- wiecznie musi mieć kontakt z byłą, jeżdżąc do dziecka widzi się z nią, pije kawkę i #!$%@? wie co jeszcze tam robią jak dzieciak pójdzie na drzemkę, ale ja oczywiście pewnie miałabym zakaz kontaktu z byłymi xD
- wieczne wtrącanie się byłej w nasze życie
- rozwalanie planów wakacyjnych/weekendowych bo guwniak ma katarek
- koniec ze spaniem do południa i leniwym seksem przez pół dnia w weekend, bo pewnie co drugi weekend guwniak by u nas był
- konieczność wspólnych wakacji na których ja też bym musiała guwniaka znosić i pilnować
- ciągłe infekcje, bo guwniak by przynosił z przedszkola/szkoły jakiejś syfy, zarażał tatusia, a tatuś mnie
- brak spontanicznych wypadów do restauracji o 20 czy na miasto po 22, bo guwniak jest akurat u nas i już musi spać
- darcie mordy, tupanie, płacze i tak dalej zamiast świętego spokoju
- przez jego alimenty nie stać by nas było na wiele rzeczy, na co normalnie byłoby stać. I wybór: Malediwy cztery gwiazdki z koleżanką czy Turcja olinklusiv jedna gwiazdka z dzieciorobem, bo na więcej go nie stać.
- facet zachwyca się guwniakiem i męczy opowieściami jaki to nie jest cudowny ten jego syn/córka, a ja musiałabym słuchać, chociaż gówno by mnie obchodził bachor obcej baby.

A to tylko czubek góry lodowej.

Ciekawa jestem zdania innych #rozowepaski

#popularnaopinia #dzieci #beka #niepopularnaopinia
  • 262
@taka_sobie_: a pomyśl o tym, że nawet gdy te wszystkie punkty komuś nie przeszkadzają, gdy ktoś chce mieć te dzieci nawet cudze i chętnie je przygarnie i będzie traktować jak swoje, kochać i się nimi zajmować.
To co gdy samotny ojciec się znudzi tobą, będzie chciał cię wymienić na inny model i powie tobie goodbye?
Biologiczna matka ma do nich prawa, a ty dostajesz kopa w dupę i zakaz zbliżania się,
Bananek2 - @takasobie: a pomyśl o tym, że nawet gdy te wszystkie punkty komuś nie prz...
- na dzień dobry jestem na drugim miejscu


@taka_sobie_: Przecież wy zawsze jesteście na dalszych miejscach. Nie mam dzieci, a byłabyś u mnie za samochodem i rowerem.

Sean Kelly, being interviewed after the ’84 Amstel Gold Race, spots his wife leaning against his Citroën AX. He interrupts the interview to tell her to get off the paintwork, to which she shrugs, “In your life the car comes first, then the bike,
@taka_sobie_: ze wszystkim się zgadzam, tylko że w większości państw i hoteli wielkiej różnicy między 1 a 4 gwiazdkami nie ma XD to nie jest tak że 1 gwiazdkowy hotel przypomina okopy niemieckie w 1917, a hotel 4 gwiazdkowy to pałac królewski ze służbą na skinienie. Tak wiem czepiam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

wiecznie musi mieć kontakt z byłą, jeżdżąc do dziecka widzi się z nią, pije kawkę i #!$%@? wie co jeszcze tam robią


@taka_sobie_: Jak rozumiem Twój wymarzony facet musi też pracować 100 procent zdalnie bo jeszcze by się widywał z jakimiś siksami w robocie, pił kawke i #!$%@? wie co jeszcze?
- przez jego alimenty nie stać by nas było na wiele rzeczy, na co normalnie byłoby stać. I wybór: Malediwy cztery gwiazdki z koleżanką czy Turcja olinklusiv jedna gwiazdka z dzieciorobem, bo na więcej go nie stać.


@taka_sobie_: To może pasożycie się do tych wakacji też dołóż, hm?
@taka_sobie_: Nie oszukuj się, że potrzebujesz jakiegokolwiek faceta, nie potrzebujesz. Nie nadajesz się ani do łóżka ani do rodzenia dzieci, w porządku. Tak na prawdę potrzebujesz porządnego betabankomatu xDDD i będzie dobrze.
@taka_sobie_: to nie jest ze u dziewczyn samotni tatusiowie sa skresleni
w skali spoleczenstwa sa sporo nizej
na dzeciata jeszcze jakis procent sie nabierze, na dzieciatego nie koniecznie
@taka_sobie_: a @taka_sobie_ a po co chcesz chodzić do restauracji o 20 i przepłacać? Nie możesz zjeść w domu? Po co jako dorosła pracująca osoba masz wychodzić na miasto po 22 jak musisz rano wstać i być trzeźwa? Bez sensu to możesz robić jako studentka.
Spanie do południa to też nie jest coś co dorośli ludzie z dziećmi robią chyba że kilka razy w roku.