Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry - 10 kwietnia 2024, jest to 101 dzień roku.

Imieniny Antoniego, Apoloniusza, Daniela, Ezechiela, Grodzisława, Henryka, Magdy, Magdaleny, Makarego, Małgorzaty, Marka, Markusława, Michała, Pompejusza - życzymy zdrówka ()!

Święta, święta: Dzień Służby Zdrowia - i po świętach.

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 26°C, Słońce wstało o 07:41 a zajdzie 19:53. Dla porównania w Poznaniu jest 11°C, a Słonko będzie z nami od 06:05 aż do 19:43.

Cytat na dziś: Pewien sławny poeta napisał:

Ale to nieprawda. Smoki i potwory nie czekają na odwagę i piękno. Tylko na stratę. Tylko na śmierć. I niektórzy ludzie są tacy sami.


Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy udanego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @skibi: @KKK1987: @Marinero1: @reyley: @DFWAFDS: @wrednyroman: @Mozolny_Szturm12:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 10
  • Odpowiedz
Cześć z rana. Dziś środa, dzień... agrafki. Podobno warto ją zawsze mieć przy sobie.

Udanego dzionka życzę i pysznej herbatki :)
  • Odpowiedz
Witam wszystkich zgromadzonych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałbyś może skorzystać z komputera? Nope... Forget it

Jak ktoś nie widział poprzednio na #pokazkota to jest Friga.

Friga jest Rasy Kot Norweski Leśny. I jest to najbardziej towarzyski kot jakiego poznałem w życiu. Nie odstępuje na krok a wczoraj jak wyszedłem na zakupy i została sama na jakiś czas w domu to po powrocie się najpierw poskarżyła a potem obraziła.
micke - Witam wszystkich zgromadzonych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałbyś może skorzystać z komp...

źródło: IMG_1610

Pobierz
  • Odpowiedz
@wynalazek_one: Trzymaj się tam i nie daj się choróbsku! (òóˇ)

@bolorollo: Czyli starzy punkowcy dobrze wiedzieli co robią, nosząc przy sobie przynajmniej jedną agrafkę XD

@slabehaslo: Mam gigantyczny sentyment do tego serialu. W sumie do Xeny też () A pieśń bardzo zacna!
Pomyślałem że też wrzucę coś Moonspella, a ta piosenka genialnie pasuje do tej aury,
  • Odpowiedz
Mam gigantyczny sentyment do tego serialu. W sumie do Xeny też ()

@Pjotsze: nooo ja tak samo :D fajne historie z morałem, świetna realizacja, efekty specjalne świetnie wkomponowane - klasa ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pomyślałem że też wrzucę coś Moonspella

zawsze miło posłuchać czegoś dobrego ()
  • Odpowiedz