Wpis z mikrobloga

@8o9p0 mam podobnie nawet dzisiaj, tylko, że z matką. Jak jest jakaś rodzinna impreza to matka wyciąga z przeszłości jakieś kompromitujące opowieści o mnie, o moim bracie czy o ojcu. Zauważyłem też, że wszystkie ciotki i babki robią to samo ze swoimi najbliższymi.
  • Odpowiedz
@nickname_generator: przy okazji wszystkich świętych zapytałem mamę czemu każda ciotka ośmiesza swojego męża lub syna to nie widziała co odpowiedzieć euhhhhh

Empatyczna płeć - to określenie to tak pusty i wyświechtany frazes a ludzie nadal wierzą xD
  • Odpowiedz
@nickname_generator: Są rodziny w których to jest i są takie w których nie ma, to jest zerojedynkowe bo się rzadko miesza. U mnie takie wyszydzanie to był standard - ale u znajomych albo ktoś nie rozumie o czym mówię albo potwierdza w pełni. Moim zdaniem koreluje to z ogólnym życiowym nieprzystosowaniem.

btw super pluszak w awatarze, ciągle mi się podoba
  • Odpowiedz
mam podobnie nawet dzisiaj, tylko, że z matką. Jak jest jakaś rodzinna impreza to matka wyciąga z przeszłości jakieś kompromitujące opowieści o mnie, o moim bracie czy o ojcu. Zauważyłem też, że wszystkie ciotki i babki robią to samo ze swoimi najbliższymi.


@nickname_generator: twoja matka to jest niezła, tak jak jej matka i siostrunia #!$%@?ęta
  • Odpowiedz