Wpis z mikrobloga

@KwasneJablko:

W terminie 7 dni, po upływie 10 dni miesiąca, następującego po miesiącu, w którym upłynął termin 3 miesięcy zatrudnienia, uczestnik PPK powinien złożyć nowemu pracodawcy, a w przypadku kilku pracodawców – pracodawcy wybranemu przez uczestnika PPK, oświadczenie o zawartych w jego imieniu umowach o prowadzenie PPK. Mówiąc prościej, oświadczenie o zawartych umowach o prowadzenie PPK powinno zostać złożone nowemu pracodawcy pomiędzy 11. a 17. dniem miesiąca następującego po miesiącu, w
  • Odpowiedz
  • 0
a nie możesz zostawić tego? Jak wyglądają historyczne wyniki tego fundu na tle twojego nowego? Może nie ma dużych różnic?


@vinmcqueen: bez sensu chyba kilka PPK zostawiac. Na starosc zapomne o istnieniu tego BNP Paribas
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: z matematycznego punktu widzenia, to nie ma znaczenia. A myślę, że Ci się przypomną, ale wiadomo, dla wygody lepiej skonsolidować. Po prostu pomyślałem, że jeżeli to tyle zachodu to może zostawić, przecież te środki i tak będą pracować.
  • Odpowiedz
  • 0
z matematycznego punktu widzenia, to nie ma znaczenia. A myślę, że Ci się przypomną, ale wiadomo, dla wygody lepiej skonsolidować. Po prostu pomyślałem, że jeżeli to tyle zachodu to może zostawić, przecież te środki i tak będą pracować.


@vinmcqueen: sie wkurze to je wyplace ze strata i wrzuce wszystko w jakis ETF albo PKO
  • Odpowiedz