Wpis z mikrobloga

Cześć! Na webinarze pokażę, jak przełożyć na własną firmę i branżę metody marketingowe, dzięki którym zbudowałem sprzedaż żelków, wprowadziłem żelki do Biedronki albo sprzedałem w detalu 50 ton w 3 miesiące ( ͡ ͜ʖ ͡)

90% spotkania to będą przykłady pod firmy i branże, które się zapisały lub które uznałem za szczególnie istotne:

ʕʔ Usługi B2C:
Projektowanie 3D kuchni
Fotografia okolicznościowa*
Odbiory mieszkań developerskich

ʕʔ Usługi B2B:
Pomoc z Baselinkerem
Programowanie frontend*
Doradztwo sprzedażowe

ʕʔ Produkcja B2C:
Pellet wysokiej jakości
Przetwory domowe*
Zaproszenia handmade*
Lampy dla dzieci*

ʕʔ Produkcja B2B:
Palety drewniane na wymiar
Rolety okienne dla monterów*
Bazy zegarowe (MDF)*

ʕʔ Dystrybucja B2C:
Części do kosiarek
Zawieszenia gwintowane*
Rowery*

ʕʔ Dystrybucja B2B:
Materiały biurowe
Galanteria*

ʕʔ Dropshipping B2C:
Galanteria
Zabawki*

* oznaczone gwiazdką na koniec, aby starczyło na wszystko czasu

Jeżeli Twojej branży nie ma na liście, to zapisz się w linku poniżej i podaj swoją branżę, a ja postaram się, aby pojawiły się przykłady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ZAPISY

Webinar odbędzie się na Zoom (nie trzeba nic instalować, działa przez przeglądarkę). Linka wyślę Ci na maila po zapisie.

Do zobaczenia!

#marketinginternetowy #gusto #marketing #webinar #szkolenia #biznes #ecommerce #wlasnafirma #firma
ecco - Cześć! Na webinarze pokażę, jak przełożyć na własną firmę i branżę metody mark...

źródło: [WEBINAR]

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@QUANTUM-DICK: Pewno nie przez partyzancki skład, lub ewentualnie na przymus ( ͡° ͜ʖ ͡°). Cukier, syrop glukozowy, substancja zagęszczająca-żelatyna wieprzowa, regulator kwasowości-kwas cytrynowy, aromaty, barwniki, substancja konserwująca-sorbinian potasu, olej roślinny (rzepakowy). Produkt zawiera mąkę zbożową zawierającą gluten (żyto).
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@hostinguj: Przyjacielu, żyjemy w miejscu, w którym trucizn raczej nie dopuszcza się do sprzedaży. A jeśli jakaś substancja okazuje się szkodliwa, to ogranicza się jej spożycie, nakłada się limity, edukuje się ludzi, itd. Krótko mówiąc, trucizny wycofuje się. Poza tym żelki to słodycze. A słodycze to nie... hm, no właśnie, co? Jaką rzecz spożywczą wskazać, aby można było powiedzieć, że w 100% nie ma na nikogo negatywnego wpływu? Nie stawiam naturalnie
  • Odpowiedz
Przyjacielu, żyjemy w miejscu, w którym trucizn raczej nie dopuszcza się do sprzedaży


@ecco: a tu sie przypieprze, bo dawka czyni trucizne, a za brak kwasiurów na kilogramy to miłym chłopcem nie będe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Popyt będzie, jak będą
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@Jednorybek rację masz, nie ująłem tego tym zgrabnym hasłem o dawce, ale przyrzekam, że to miałem na myśli pytając powyższego przyjaciela inicjatora dyskusji o jakąkolwiek spożywczą rzecz, którą w 100% nie ma negatywnego wpływu ( ͡° ͜ʖ ͡°) będzie jedzone za dużo cukru = kłopoty, będzie pite z dużo zwykłej wody = kłopoty, będzie jedzone za dużo szpinaku = kłopoty. Ale oczywiście trzeba wprost powiedzieć, że większości ludzi
  • Odpowiedz