Wpis z mikrobloga

@vateras131: No właśnie siedzę na trzecim i czuć, że coś jest nie tak. Ale nawet jakby to i tak przez cały czas nie był to serial na jakimś wysokim poziomie. Najbardziej denerwuje fakt, że tam jest taki schemat

  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Pod Kopułą (Under The Dome) to jest niezła powieść Kinga. A serial to tylko taka tam ekranizacja, nie najgorsza zresztą, więc obejrzeć się da. Ale lepiej najpierw książkę przeczytać. A z seriali na podstawie powieści Kinga najlepszy jest 11.22.63. Świetna ekranizacja, moim zdaniem najlepszej w zeszłej dekadzie powieści Kinga - Dallas 63.
  • Odpowiedz
  • 0
@Moroder Gusta gustami. Ludzie hejtują #invasion a mi się bardzo podoba. W wypadku Under the dome źle nie jest, ale mogłoby być lepiej. No i From przecież też nie jest idealny. Ale w tej formie, czyli zamknięte miasto potrafi zapchać dziurę.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Jeden z najgorszych seriali jaki widziałem w życiu. oglądałem to na bieżąco jak miało premierę. Po odcinku finałowym w 1 sezonie, dałem osobistego cancela i pamiętam że uważałem że powinienem to zrobić wcześniej.
W sumie from się dobrze wpasowuje bo from ma u mnie top 1 najbardziej zepsutych seriali w historii a widziałem ich ponad 200. 2 sezon from, przebija nawet 8 sezon dextera czy 8 sezon got.
a szkoda
  • Odpowiedz