Wpis z mikrobloga

Chciałbym “zacząć” nauczyć się dla samego siebie tworzenia prostych aplikacji na iOS/Android. Głównie dla celów hobbystycznych. Wiem, że jest pełno bootcampow, poradników, ale ja nie umiem się na takim czymś skupić i planuje po prostu na themeforest czy innym markecie kupić gotową aplikacja napisana (patrzyłem i są np. pisane w Flutter) i “na żywo” sobie działać.

Głównie moim wymogiem i pierwszą aplikacją jest prost CRM, prosty panel gdzie po zalogowaniu się jest lista dostępnych faktur z podglądem, pobraniem z PDF oraz tworzenie faktur. Cały kod “aplikacji” jest gotowy tj. nazwijmy to w sporym uproszczeniu API co do którego w aplikacji chce się odpytywać.

Więc pozostaje w sumie tworzenie widoków, formularzy, walidacja ich. Wszystkie aplikację są potężne i nie wykorzystam zasobu w 10%. Zna ktoś może prostą aplikację?

#programowanie #aplikacjemobilne #ios
  • 2
  • Odpowiedz
@Ka4az: https://beeware.org/

chat.mistral.ai - mistral large response:
________________________________

I understand that you want to generate an APK using Python. In that case, you can use a framework called BeeWare, which has a tool called "Toga" for building native-looking GUI applications using Python. One of its components, "Briefcase," can be used to package and distribute your application for various platforms, including Android (APK).

Here's a step-by-step guide to creating a simple "Hello,
  • Odpowiedz