Wpis z mikrobloga

@MichauDelendaEst to że Kaczyński i Maowiecki #!$%@? rynek to wiadomo. Tusk pogłębia problem i #!$%@? to co jeszcze zostało.
Mam mieszkanie kupione po 5300 za metr we Wrocku, teraz ostatni etap był sprzedawany po 13-17k, to nie jest #!$%@? normalne
  • Odpowiedz
@MichauDelendaEst: XD. Chłopie jeśli tobie nie płaca za te wpisy to nie wiem. Przecież oni typowo zaorali BK2% i dali swój, bo to jest jeden z najbardziej dyskutowanych elementów polityki, zawsze. Tak samo zrobili z 500+ przebili to 800+ bo to są najbardziej medialne programy i teraz PiS nie będzie mógł rzucać tymi kartami. I jeśli chodzi o #!$%@? rynku, jeśli BK2% rozwaliła rynek, a BK0% jest tańszy + więcej osób
  • Odpowiedz
@Alcadent: Dla singli i dwójek bk2% jest zdecydowanie bardziej korzystny niż bk0% a bezdzietni singlowie którzy nie mają nierucha to zdecydowanie większa grupa społeczna niż dzieciaciate osoby bez mieszkania.
czyli 800+ to jednak jest to tuskowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°) no nieźle

Bk0% to #!$%@?-słaby program ale o wiele mniej patologiczny niż bk2% który był czysto pod wybory.
  • Odpowiedz
Kaczor wprowadził beke która #!$%@?ła rynek ale to jednak wina tuska.


@MichauDelendaEst: no tak, wina kaczora ze rudy cwel podtrzymuje bk i rozdawnictwo 800+ i babciowe xd wy sekciarze byscie go tłumaczyli nawet gdyby wam matkę zaliczył
  • Odpowiedz
@MichauDelendaEst: dla singli bk2% to akurat zgoda. Ale dla dwójek to przecież nie xD, bo maja wtedy 1.5% i 400k + mogą wziąć nadwyżkę w normalnym kredycie. I to jest tez problem bk0%, ze nie ma żadnego sufitu, bo można dobrać zwykłym kredytem. Dodatkowo najgorszy punkt to ludzie z 3 dzieci i możliwością zakupienia dodatkowego nierucha mimo iż posiadaja już 1. Oczywiście, ze 800 to tuskowe, taki był cel żeby przejąć
  • Odpowiedz
@Alcadent: dla dwójki wydaje mi się, że lepiej jednak 2% na 600k niż 1,5% na 400k + 200k na 7%

Dodatkowo najgorszy punkt to ludzie z 3 dzieci i możliwością zakupienia dodatkowego nierucha mimo iż posiadaja już 1

Nie wiem, jak już mamy kogoś jako społeczeństwo wspierać to lepiej te wielodzietne dzieci niż singli.
  • Odpowiedz
@MichauDelendaEst Ty typie jesteś śmieszny XD #!$%@? jakieś farmazony że niby pisowcy to wprowadzili i jego się powinno winić za ustawy PO jakby sam Morawiecki z pistoletem przy głowie Tuska mu to kazał zrobić. Gadasz jakieś głupoty że to lepszy projekt bo nie po pisowsku zrobiony xddddd szukasz jakichś pisowców zacietrzewionych a sam jesteś takim poewcem, i jedyne co jesteś w stanie odpowiedzieć na beznadziejną ustawę po to to że PiS też
  • Odpowiedz
  • 0
Przyznam, że mocno rozbawiły mnie komentarze, szczególnie typu "ja wiem od kogo wy są" xD Od kogo wy są to wiem ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale deweloperów stać na stado botów na wykopie do obrony ich interesów, więc taka reakcja nie powinna dziwić.

Ps, nigdy w życiu nie głosowałem na pis ani konfę. Daaawno temu oddałem raz głos na któryś z korwinowych tworów, ale szybko z
  • Odpowiedz
@MichauDelendaEst Gdzie jest ad personam? Bo nie podoba ci się mój komentarz? Może ewentualnie to że napisałem że jesteś śmieszny - ale jesteś - zachowujesz się jak ktoś kim sam gardzisz
  • Odpowiedz