Wpis z mikrobloga

@maras_zaraz_go_udusisz: Gościu się cieszy że zostanie ojcem a przyjdzie jakiś frustrat i będzie go umoralniał bo "zalał dziurę" a jego dziecko pewnie marnie skończy.

Jak ktoś sobie kupi samochód to też roztaczasz mu wizję długiej i bolesnej śmierci w wypadku?

Musisz być duszą towarzystwa i strasznie popularną osobą. ()
@garrincha94: znam rodzinę lekarzy z miejscowości, z której pochodzę. Mąż i żona lekarze, dwójka dzieci. Kasy jak lodu. Kupili jednemu synowi mieszkanie w Gdańsku, nie wiem co studiował, obstawiam, że medycynę po rodzicach.

Ostatnio odwiedziłem rodziców, chwilę pogadaliśmy i mama mi mówi, że jeden z synów tych lekarzy się powiesił xD.
Miał wszystko, kasę, rodziców lekarzy, mieszkanie, które mu kupili rodzice, a on się w tym mieszkaniu wychuśtał xD

Życia cud.
@janekhe: jak nie wciągasz wszak możesz rozjechać pieszego lub zabić pasażerów. Pomyśl o cierpieniu które możesz sprowadzić na innych. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Neko-chan51 taki sam jak chwalenie się śniadaniem, obrazem, nową pracą czy czymkolwiek innym. Nikt normalny nie wpada do takiego wątku wylewać własne frustrację. ¯\(ツ)/¯
@Zgrywajac_twardziela Nie mógł bym lepiej podsumować twojego sposobu argumentacji. Wystarczyło podsunąć ci lustro. Normalnie wisienka na torcie (
@Towarzysz_Moskvin:

Lepiej bym nie podsumował mindsetu wykopowych antynatalistów. Ot grupa smutnych, sfrustrowanych, nie kochanych ludzi którzy chcą przekonać siebie i innych że ich trywialny wybór to wielkie moralne zwycięstwo.


i dalej żadnego argumentu nie potrafisz przedstawić tylko stosujesz marne ad personam. Jeśli takie złe masz zdanie o antynatalistach a dalej nie potrafisz przedstawic sensownego argumentu to zastanów sie o czym to świadczy.
@Zgrywajac_twardziela kolega @Towarzysz_Moskvin cie merytorycznie orał caly ten wpis, nie dal sie ani razu „zagiac” a Tobie jak juz sie skonczyly argumenty to kwitujesz „ale sie zesrales” xD kwintesencja antynatalistiw z wykopu. A społeczeństwo wychowane w latach 90 nie decyduje sie na dzieci nie dlatego, ze ojoj my mielismy trudne zycie i nie cchcemy dzieciom tego samego dawac bo jestesmy altruistami, tylko dlatego, ze jestesmy egoistami i zbyt cenimy nasze wygodne zycie,
@ZielonyRozpustnik: Dokładnie. Nie mam problemu z kimś kto powie nie chcę dzieciaków bo teraz nadrabia swoje zj..ane dzieciństwo albo zwyczajnie nie mam ochoty bo za dobrze mi się żyje.
Drażnią mnie natomiast moraliści z którymi jak dłużej pogadasz to prędzej czy później spada maska. Fajnie to widać u OPa gęba pełna górnolotnych frazesów a okazuje się że sprowadza się to do doje..ania losowemu mirkowi który cieszy się że zostanie ojcem. No
@Towarzysz_Moskvin:

Celowo pomijasz pierwszą część wpisu gdzie wymieniam konkretny przykład czy to jakaś odmiana dysleksji?

Lepiej bym nie podsumował mindsetu wykopowych antynatalistów. Ot grupa smutnych, sfrustrowanych, nie kochanych ludzi którzy chcą przekonać siebie i innych że ich trywialny wybór to wielkie moralne zwycięstwo.


To zdanie mówi samo za siebie, znalazłeś sobie przykład 1 osoby i na jego podstawie wnioskujesz o cechach całej grupy.

Drażnią mnie natomiast moraliści z którymi jak dłużej