Wpis z mikrobloga

@koala667: sami eksperci wszelkiej maści (polityczni, wojenni, ekonomiczni itd) stają się memem. co by nie przewidywali to się nie sprawdza, ale nadal uważa się ich za ekspertów i pyta o zdanie
  • Odpowiedz
@koala667: przecież to są powiaty. Nie było żadnych rozmów na ich temat. Tam decydują też inne kwestie. Poza tym wygrywa się je często z wynikami typu 15-20% ze względu na wielość komitetów, więc to nie oznacza, że KO czy PiS w tych powiatach rządzą xD Np. u mnie wygrało KO, a mają dość niewiele do gadania, bo rządzą lokalni ludzie
  • Odpowiedz
  • 51
@koala667: Chłop wstawił mapę zwycięstw w radach powiatów, z której nic nie wynika, napisał, że prognozowano porażkę PiSu wszędzie poza lubelskim chociaż dosłownie nikt tak nie mówił i zadowolony, bo zaorał lewactwo.
  • Odpowiedz
@koala667: Ok, niech będzie: PiS utrzymuje popularność, po prostu traci władzę w kolejnych województwach i powiatach zresztą też. Kolejny sukces Wielkiego Stratega Jarosława.
  • Odpowiedz
@JPRW przecież było sporo prognoz że pis zostanie z samym podkarpaciem i ewentualnie powalczy tylko o lubelskie i podlasie na 3 tyg przed

Potem sondaze pimpowame przez liberałów klasycznie zaczely spadac tak jak zwykle i zaczęto dawać im większe szanse

Ja jako wróg PO i lewicy jestem zadwolony, szkoda tylko że w łodzkiem rzutem na taśmę odbili
  • Odpowiedz
@koala667 PiS nie jest tak silny jak sam się kreuje, ale nie jest też tak słaby jak go kreuje koalicja. Ma swoje karne 30+% wyznawców i tylko wysoka frekwencja może ich pokonać. Taka jest prawda.
  • Odpowiedz