Wpis z mikrobloga

Warto byłoby go przycisnąć o vin toyoty. Why? 108.000 km i 18-letnia hybryda kogo on znowu oszukuję? Potencjalnego kupca? Przecież nawet jeśli 24-25k chciałby to okazja na uber, taxi, ale jak tam jest 508.000 km lub 608.000 km. Stąd liczę, że ktoś pojedzie z bliska obejrzeć toyotę i napiszę: nam co i jak?, bo szansa, że kolejny bajer na niski przebieg padnie. O błąd nie ma co płakać, bo ludzie całe życie choinką przed oczami mają czy wgniotę, ale przebieg i stan silnika elektrycznego ważny. #mocnyvlog#
  • 13
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Blachara (sam ją tak nazywa) przejmuje Liścia ? Ciekawe w jakim stanie jest akumulator tego dziadka, bo po chałupniczych regeneracjach Grubasa to nie wiem czy warto się pakować takie tematy. Chyba że ktoś chce na części.
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: to jest w ch* podejrzane że kilka lat temu musiał sprzedać bmw i kupić coś taniego, więc kupił priusa który akurat miał... poniżej 100k przebiegu xd takie rzeczy nie są tanie
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Jak kupił priusa to miał około 40000 km. Wtedy z niego była beka ze takich aut to nie ma. Może jakiś fart?. Nie wiem. Kilka lat temu cofanie licznika było proste i wręcz konieczne. Nie było za to żadnych konsekwencji za to
  • Odpowiedz
@zwartigotowy Jak dobrze pamiętam to on kupił tego Priusa jeszcze z folijkami na progach xD stan wnętrza i ogólny wskazywał na naprawdę niski przebieg z tym, że na poczatku chyba walczył z dziwnym zapachem w wnętrzu i ludzie podejrzewali historie popowodziową, stąd mogą być te błędy u Bebzuna. Dodatkowo w Priusie bardzo niski przebieg jest minusem, bo oznacza ze auto mogło dużo stać a wtedy bateria najbardziej dostaje po dupie.
  • Odpowiedz
@IIIlIII: @zwartigotowy @Sylwiusz89 Przecież on tego Priusa kupił prosto z Francji w jakiś śmiesznie niskich pieniądzach, dodatkowo waliło ostro zgnilizną tak że co chwile te auto ozonował, auto po powodzi na bank. Coś pamiętam, że tego priusa kupił chyba za 15- 20k zł, i jeszcze się śmiał, że mówił że jak to nie ma tanich dobry aut używanych jak on prawie nowego priusa kupił za te 15 koła
  • Odpowiedz
  • 2
@xiv7: @zwartigotowy @lentilek Stąd to co wszystko razem zebraliśmy jako jedne puzzle dają efekt, że to auto może być miną. Typu po powodzi lub nieźle kombinowane z przebiegiem. Okazji mało jest na rynku, a gadki handlarza zawsze są ciekawe typu Wolfgang rocznik 1929 jeździł do Lidla i do kościoła, a ja kiedyś oglądałem Opla Astrę III w komisie i gość no wie pan mały przebieg, pan u prezydenta w BOR robi,
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: niski przebieg u priusa to minus i czerwona flaga bo to znaczy że stał i bateria jest do niczego. Polecam oglądać motodziennik. Najlepsze priusy to właśnie mają pół miliona nalatane to znaczy że dobre autko.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kotlet_Rybny: On coś kombinował też z reaktywacją baterii, ale ja widzę co innego, że miś na miarę naszych możliwości i potrzeb kłamie. Robi to czasem zręcznie, a czasem nie. Jego publikację badań po FFD to przykład. Jego gadki, że tu nie jedźcie, ale 300 metrów dalej tak, bo dla niego tam szama jest za free, a czasem może za jakieś $$$ to leci jak zły tam i gada o super mięsko,
  • Odpowiedz