Wpis z mikrobloga

Pogodziłem się z tym że na zawsze zostane sam, więc w celu zmniejszenia cierpienia jakim moge poddać się zabiegom? Kastracja załatwi problem? Czy dalej bede czuł jakis pociag do plci przeciwnej?
Jeszcze coś żeby mózg przestał się domagać bycia kochanym, czy potrzeby bliskości drugiego człowieka
Są jakieś zabiegi/tabletki żeby te uczucia kompletnie wyłączyc? Oczywiscie pod kontrolą lekarzy #depresja #samotnosc #zdrowie #kiciochpyta
  • 20
@MetalowyBieg: mlody jestes.zagubiony.rozumiem cie.Tez tak mialem.Nie szukaj szczescia na sile.Nie zalamuj sie.Zacznij od tego jak ja.zarabiac forse.Niech tylko to sie liczy.Kasa!!!Sraj na wszystkich jak i ja sralem.Idz po trupach do celu.Badz bez serca jak te wszystkie #!$%@? ktore spotkales w zyciu!Nawet te #!$%@? z rodziny.zacznij od malych krokow.Znajdz ludzi w okolicy.Gangsterow.Znajdz ich szefa.Popros o rozmowe.Powiedz ze szukasz zarobku a bliscy i rodzina okazaly sie smieciami.Tak zdobedziesz zaufanie.Wykaz sie.Pokaz,ze ci zalezy zeby
@etepetete: chłopie mamy 2k24 a nie 95 rok nie ma już żadnej mafii a może to ja się z nią nie spotkałem a mieszkam w dość że tak powiem na odpowiedniku pragi północ tylko że w innym też dużym mieście i jedyne osoby jakie znałem z tego świata to dziadki po 50 lat na emeryturach
Wlasnie w takich 50-letnich dziadkach mozesz otrzymac pomoc.Miafie jak i byly,dalej sa!!! Tylko sie nie ujawniamy.No chyba jak sie #!$%@? autem za 20 baniek w swiecku to trzepia mnie lepiej niz jugolka za najlepszych czasow na balkanach.
@etepetete: @MetalowyBieg wiesz na czym zrobilem kase? Na dziadkach.Kiedy bylem w dolku to tylko oni mi madrze doradzali.Wiec nie lekcewaz ich.To sa ludzie,ktorzy maja doswiadczenie z zyciem,babami,kasa,rodzina...ze wszystkim #!$%@?!!! I jak jestes idiota,to ich nie posluchasz,a rowiesnikow,dla ktorych milion euro to marzenie zycia.Wiem mlody ze wykop to lewacki sciek dla malolatow ale i tacy jak ja tu siedza.Otwierasz #!$%@? do neta jak ci zle? Ja kiedys tak nawt nie mialem,bo nie
@etepetete: niestety z gosciem juz od jakiegos czasu nie mam kontaktu a byl dobrym ziomkiem i pewno jak bym mial dalej kontakt to moj mindest bylby inny, bez depresji, jakieś takiej nieporadności bo bym wiedział co robić żeby zrobić dobrze a tak to teraz no cóż mam tylko siebie i jednego przyjaciela rówieśnika ehhh mi to zawsze #!$%@? w dupe
@MetalowyBieg: Bedziemy mlody w kontakcie.Obczaj co to WWO. Poczytaj troche o tym a jak sie uspokoisz to daj znac.Kiedys mialem kumpla,niemca,ktory byl dla mnie wiecej niz rodzina i popelnil magika.Swiat sie dla mnie zawalil.Mialem 17 lat.Napisal mi list pozagnalny.W nim poprosil zebym...zyl dla niego dalej.....Zrobilem o co mnie prosil.Olalem pseudo rodzine,kumpli od chlania i dziwki ktore kochaly moje pieniadze...Jak to mowia? Wszyyscy jestesmy chrystusami.I ten #!$%@? krzyz musimy dzwigac sami
@MetalowyBieg: Dziekuje mlody.Widze ze masz serducho.Dasz sobie rade z tym #!$%@? swiatem.Musisz.Zacznij zyc.I sraj na wszystkich!! Kiedys cos tam pisales ...ze..normiki...#!$%@? jak sie usmialem haha:-) Kto to wogule jest??? Jakies maloletnie #!$%@? z wykopu,ktorym jak bym #!$%@? albo na ich oczach kazal matke zgwalcic to jak myslisz?? Ile by tego z tych normikow zostalo,haha :-) ? Glowa mlody do gory!!! Aby tylko bylo zdrowie!!!Z fartem!!!
@etepetete: normik to taki nwm, taki szczur co jest w kazdym aspekcie życia co najwyżej przeciętny i niczym sie nie wyróżnia, taki typowy wyborca lewicy/ko z sojową kawką ze starbuksa kupiona za hajs od starych