Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie czemu wyższe wykształcenie głosuje na PO


@dplus2: Z tego samego powodu, z którego juleczka z piździchowa dolnego, która przeprowadziła się do WARSIAWY (tj. białołęka / ursus niedźwiadek / wawer), po studiach WYŻSZYCH PODKREŚLAM WYŻSZYCH, kierunek wiadrologia, mając propozycję 6000 brutto na kasie w lidlu, splunie na sebostiona, który w tym piździchowie został, skończył z trudem zawodówkę i robi na magazynie za tyle samo.

Bo jest przekonana o byciu warszawianą
  • Odpowiedz
nie zastanawia mnie czemu najniższe wykształcenie głosuje na PiS. Zastanawia mnie czemu wyższe wykształcenie głosuje na PO


@dplus2: A na kogo? Ludzie z wyzszym wyksztalceniem spogladaja w przyszlosc z optymizmem, liczac, ze jakakolwiek zmiana przyniesie nam cos dobrego - i slusznie, bo psychologicznie udowodnione to jest ze wladza cykliczna jest konieczna w przeciwnym wypadku zmienia sie w dyktature. Ludzie bez wyksztalcenia przywiazuja sie do bylejakosci bo nie wierza ze bedzie lepiej,
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid Pokaż teraz jak wyglądają preferencje w więzieniach :-)


@Korax: ale ty wiesz, że to wykształcenie ma się do całej grupy ludności w PL? A teraz popatrz ile osób jest w więzieniach, beznadziejne porównanieXD
  • Odpowiedz
  • 3
@d4wid Z dupy argument. Prawo karne ma się do całej grupy ludności PL, wiesz? A teraz popatrz ile osób jest profesorami.
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid Z dupy argument. Prawo karne ma się do całej grupy ludności PL, wiesz? A teraz popatrz ile osób jest profesorami.


@Korax: z dupy to jest twój argument, bo porównujesz ok 70k więźniów do całej ludności z wykształceniem.
No ile tych więźniów jest profesorami?XD
Jakbym korwinistę słyszał z takim gadaniem real
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid XD, dalej nie rozumiesz. Więcej osób decydujących się studiować głosuje ma PO, tak samo się ej osób decydujących się łamać prawo głosuje na PO. Pomijam już kwestie jakości wykształcenia w Polsce.
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid XD, dalej nie rozumiesz. Więcej osób decydujących się studiować głosuje ma PO, tak samo się ej osób decydujących się łamać prawo głosuje na PO. Pomijam już kwestie jakości wykształcenia w Polsce.


@Korax: powiedział chłop co porównuje więźniów do całej społeczności z wykształceniemXD. Ty dalej nie rozumiesz, że to jest odsetek przy np. poziomie edukacji
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid Dalej nie rozumiesz. No trudno, w sumie nie dziwi.


@Korax: mnie też nie dziwi, akurat nie jesteś pierwszy co ma porównania jak konfederata z twittera. Ach ci profesorowie w więznieniach... XD
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid XD, jasne. Każdy kto nie z tobą to konfiarz :-). Jesteś drugim końcem konfederackiej podkowy.


@Korax: nie napisałem łbie, że jesteś konfederatą, tylko że masz porównania jak konfederata z twittera. Czytaj ze zrozumieniem, bo to też u ciebie ciężkie
  • Odpowiedz
  • 3
@d4wid Daj już sobie spokój. Bo serio dostaniesz udaru albo zawału walcząc z wyimaginowanymi konfiarzami i będzie mi głupio.
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid Daj już sobie spokój. Bo serio dostaniesz udaru albo zawału walcząc z wyimaginowanymi konfiarzami i będzie mi głupio.


@Korax: ładna zmiana zdania, jak się nie potrafi czytać ze zrozumieniem:). Głupio to ci powinno być, że takie wysrywy piszesz. A teraz wypad już, bo za dużo dziś mam dyskusji z przygłupami na twoim poziomie
  • Odpowiedz
bo PO mniej więcej odpowiada poglądom odchamionego studiami Polaka


@barnej-flinston: Zgadza się.

Jak obserwuję kto głosuje na PO to uważam, że to są zajęci dorabianiem się lub już dorobieni ludzie którzy bardzo powierzchownie podchodzą do polityki i decyzje podejmują oglądaniem kilku popularnych kanałów TV. Inaczej mówiąc liczą się dla nich odczucia niż fakty. Jak błędne podejmują decyzję widać porównując frekwencję wyborów samorządowych do mobilizacji przy parlamentarnych. Nie wybrali dobrze i dlatego
  • Odpowiedz
nie zastanawia mnie czemu najniższe wykształcenie głosuje na PiS. Zastanawia mnie czemu wyższe wykształcenie głosuje na PO


@dplus2 jako że pewnie jesteś jednym z tych z wykształceniem podstawowym to już tlumaczę: bo inne partie są gorsze

@dplus2 może zacznij obserwować ustawy - np. Te tworzone przez PIS. Albo działania ich rządów.

Widzę niektórzy napiszą każdą bzdurę byle bronić PISu.
  • Odpowiedz
@d4wid: tym gorzej świadczy o wyborcach PO, pomimo "wykształcenia" nadal nie wyciągają wniosków i udowadniają głupotę tak samo jak pisowcy bez wykształcenia
  • Odpowiedz