Wpis z mikrobloga

Kobieta woli być sama niż być w związku z brzydkim mężczyzna z paskudnym charakterem.

Dzisiaj na ulicach co druga polką ma powiększane usta delikatnie, umalowane, pazurki zrobione.

A polskie chłopy wyglądają jakby zatrzymali się w średniowieczu. Włosy obcięte na 1cm lub łysi. Ubrani w bluzę w pstrokate kolorowe wzorki, górskie buty i krótkie rybackie spodnie. I oni nie widzą nic złego w tym ubiorze.....
Kurvva...

Czy tak trudno sprawdzić sobie jak ubierają się amerykańcy aktorzy, pojsc do fryzjera, pojsc do kosmetyczyczki.... marzenia polek. Polacy jak mają brodę to niezadbana, jak średniowieczni wikingowie ani to ładne ani higieniczne. I to kurvva ma się podobać kobietom? Fuuuuu Zamiast stylizować się tak jak kobietom się podoba oni wola mieć swój styl. Chłop nie ubierze się jak model z reklamy Armaniego bo to pedalskie kupi losowe ciuchy żeby ubrac się po swojemu jak klawn.

Grubasy którym brzuch wystaje spod bluzki, owłosione małpy z włosami na plecach to codzienny widok na ulicy polskich miast.

Ładnych mezczyn zdarza mi się widywać, ale tacy idą za rękę z kobieta, są już zajeci. Domyślam się że ich baba musiała sporo pracowac nad ich lookiem, bo chłop z natury jest fleją.

Kobieta zgodzi sie na seks z mezczyzna pod warunkiem że wygląda jak grecki bóg. Kobiety gdy zobaczą takiego mezczyne zachowują się jak małpy. Gorzej niż mezczyni ktorzy zobaczą laske 10/10 bo jest to bardzo rzadki okaz mezczyzny. Kiedyś wsiadł do autobusu chad, przystojny brunet, no dosłownie model. Każda kobieta odwraca wzrok. Jedna baba dosłownie lampiła się na niego bez przerwy aż w końcu koleś schował się w kącie.

Dla kobiety seks nie jest generalnie przyjemny tak jak dla mężczyzny. Nie wyobrażam sobie żebym poszła z kimś do łóżka kto nie wygląda jak amerykański brunet, wysoki, umięśniony z ładną twarzą. Dla kobiety przebywanie z mezczyna poniżej jej poziomu atrakcyjności jest skaza na honorze. Mezczyni mówią że kobiety po seksie się zużywają, więc seks z brzydkim mężczyzna to jest ciężka trauma. Nie dość że się zużyjesz, to jescze oddasz siebie brzydalowi... To jest coś porównywalnego do gwałtu.

#rozowepaski #zwiazki #p0lka #tinder #pieklokobiet
  • 26
  • Odpowiedz
@klewerewel: bardzo się cieszę że się o tym otwarcie mówi. Ogólnie ludzie powinni więcej ze sobą rozmawiać zwłaszcza o swoich przekonaniach, bo wtedy łatwiej się ustrzec przed taką babą (jak ty) dla której liczy się tylko wygląd zewnętrzny.
Nawet będąc pięknym niczym grecki bóg nie chciałbym być z babą dla której liczy się tylko wygląd.
Dziękuję w imieniu wielu, i zachęcam do dalszych wywodów
  • Odpowiedz
Zamiast stylizować się tak jak kobietom się podoba oni wola mieć swój styl.


@klewerewel: ja myślałem że żyje się dla siebie, a nie na pokaz.

Nie wyobrażam sobie żebym poszła z kimś do łóżka kto nie wygląda jak amerykański brunet, wysoki, umięśniony z ładną twarzą.


@klewerewel: pewnie dlatego jesteś sama, bo kto by chciał p0lkę.

Ale 2/10, bo przeczytałem całe.
  • Odpowiedz
  • 0
@mishka49: ja osobiście nie nadążam za nowościami w salonach urody oglądam laski na tiktoku i czasem sama nie wiem na czym polega jakiś zabieg. Kobiety są mistrzyniami w dbaniu o urodę. Chłop nie wie co to jest nawet spf50. Głąby, brzydale, wyjść za mąż za atrakcyjnego mezczyne i przy tym inteligentnego jest porównywalne do wygrania w totolotka.

Mi nie podobają się połowa polskich aktorów. Jak są przystojni to okazuje się że
  • Odpowiedz
@klewerewel: boże ile ty masz kompleksów to głowa mała xD
makijaż to żadne dbanie o siebie tylko tanie oszustwo i radzę odstawić tiktoka bo to gówno zwyczajnie ryje łeb


Chłop nie wie co to jest nawet spf50


a baby wiedzą czym jest gniazdo pcie?
  • Odpowiedz
  • 0
@Strigiformesman: kobiety są stygmatyzowane za to że miały kilku mezczyzn.
Seks z mężczyzna który okaże się ruchaczem i cie zostawi to trauma dla kobiety bo zwiększa się jej bodycount.
To zostało zakorzenione w świadomości kobiet przez mezczyn. Dlatego kobiety slusznie mają wygorowane wymagania co do wyglądu. Muszą dokładnie przebierać kandydatów, bo każdy dodatkowy nieduany związek działa niekorzystnie na bodycount kobiety

Jeśli seks jest nazywany puszczaniem się to jasne jest ze trzeba
  • Odpowiedz
  • 0
@Strigiformesman: @mishka49 miałam okres w życiu kiedy poważnie zastanawiałam się żeby ukraść męża koleżanki bo mialam dość przebierania w paskudnych Polakach. Gdziekolwiek się nie pojawię widzę te paskudne polackie mordy..... I już wiem że będę miała cały dzień zepsuty.
Dzisiaj przewijałam tindera wyskoczyła mi polacka morda, nie wytrzymałam rzuciłam telefonem o ścianę.
  • Odpowiedz
@klewerewel: ja często mam podobnie, połowa to samotne matki, 1/4 wyżej sra niż dupe ma i 1/4 jest po prostu brzydka¯\(ツ)/¯ mi tylko szkoda telefonu, bo w sumie to nie jego wina że p0lki takie są
  • Odpowiedz
@klewerewel: w sumie to nawet trochę mi cię szkoda, bo ci napchali jakichś głupot do głowy i teraz cierpisz. Z drugiej strony, patrząc na to jakie masz podejscie to jednak mi cię nie szkoda. A tymczasem ja będę psuł życie innym podobnym tobie osobom bezczelnie i bezwstydnie obnosząc się ze swoim wyglądem
  • Odpowiedz
  • 0
@Pralko-suszarka: zapewniam ci ze żadna nie zainteresuje się wspaniałym charakterem. Chłop ma być chłop. Ma znajdować wyjscia z każdej sytuacji. Jak ma brzydka mordę to zrobi sobie operacje żeby lepiej wyglądać. Jak ma słaba sylwetkę to pójdzie na siłownię zrobić miesnie.

Od razu gdy widzę grubasa albo chuderlka beż mięśni wiem że to jest facet typu ciepłe kluchy. Zero motywacji, nieporadna ciota. Głupek. Taki człowiek ktory nie potrafi doedukowac się w
  • Odpowiedz
  • 0
@Strigiformesman: to jest jakiś fenomen... Chłop chce być najlepszy, chce zarabiać najwięcej chce mieć najlepsza łaskę.... jakoś nigdy w tych marzeniach nie pojawia się chce wyglądać jak grecki bóg.... To jest zastanawiające bo kobiety zawsze marzą o wyglądzie księżniczki niekoniecznie o wielkiej karierze ale o tym że są piekne
  • Odpowiedz
@klewerewel: ale ja to wiem ze zadna sie nie zaintresuje charakterem ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle kobiety nie są traktowane jako specjalnie inteligentne a ty jeszcze na dodatek powielasz stereotyp. W końcu facet nie wygląda modnie nie dlatego że nie umie tylko np dlatego że może go nie interesować moda. Ale wg was facet nie powinien być sobą tylko być waszym wyobrażeniem faceta.

No i równouprawnienie.
  • Odpowiedz