Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy na spi3rdolenie dostane jakieś mocniejsze leki działające doraźnie czy tylko jakieś gówniane ssri, które MOŻE zadziała za kilka tygodni? Mówię o takim naprawdę konkretnym spi3rdoleniu jak niemożność pójścia do roboty, rozmowy przez telefon czy wyjścia z mieszkania, bo boje się że kogoś spotkam na klatce schodowej i mam instant przyśpieszone bicie serca i drżenie rąk XD Do psychiatry nawet nie jestem w stanie się umówić, bo wiem że z nerwów i trochę też wstydu nie będę mu w stanie tego wszystkiego opowiedzieć, no ale kiedyś muszę się przemóc albo chociaż spróbować.
Also do tego dochodzi mi coraz gorsze samopoczucie i brak jakiejkolwiek energii, żeby choćby ruszyć dupę i poćwiczyć i nie wiem czy to jakaś depresja na kiju mnie dopadła czy to po prostu pokłosie siedzenia w domu od 5 lat, bo to też już mnie dobija psychiczne.
Będę też wdzięczny za jakieś polecajki dobrego psychiatry do wizyty online, bo nie chce trafić na jakiegoś konowała gdzie tylko przepalę pieniądze.

#przegryw #fobiaspoleczna #depresja ##!$%@?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zależy od lekarza, jak nie jest benzofobikiem to dostaniesz benzo.

jak jest to propranolol/hydroksyzyne albo jakiś neuroleptyk xd
no w najlepszym wypadku pregabalinę

idź na NFZ to nie przepalisz kasy.
'mocnych' leków nie dostaniesz na telefon, jak chcesz leki odurzające(bo te o których piszesz takie są) to albo stacjonarnie albo lepiej idź do Seby po 'receptę'
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: SSRI to na łagodną postać depresji albo na jakieś inne niewielkie zaburzenia. Zoloft albo Cital przepisze Ci niemal każdy psychiatra. Natomiast z tego co piszesz, potrzeba Ci czegoś więcej niż SSRI. Od dawna masz te lęki? Przybierają na sile czy słabną?
  • Odpowiedz