Wpis z mikrobloga

Mam tylko 174cm. Każdy jest ode mnie wyższy, jak widzę pary to chłop zawsze wyższy o głowę od baby.
Wzrost u faceta jest najważniejszy, kto go nie ma ten niech straci nadzieję na normalne życie społeczne i relacje. Wielokrotnie byłem wyśmiewany za wzrost przez dziewczyny i teraz chce tylko jednego, zemsty.
Na niczym w tym świecie mi nie zależy, chętnie bym pooglądał jak płonie więc mam nadzieję że jakaś wojna albo zaraz wkrótce zagości. To wszystko przez mój niski wzrost… gdybym miał chociaż 180 cieszyłbym się życiem i był miły.

#przegryw #blackpill #wzrost #depresja ##!$%@?
  • 17
  • Odpowiedz
Wzrost u faceta jest najważniejszy


@katu23: Raczysz pan #!$%@?ć bez sensu. Proszę spojrzeć na przykład na #przemcel chłop prawie dwa metry wzrostu a se dziewczyny nie mógł znaleźć i poszedł w gejpill. Ja mam 180 i też u mnie #!$%@? z babami. Nie tylko wzrost się liczy, ale też dobra morda, albo gadka. To wszystko jest razem skorelowane...
  • Odpowiedz
@lukasz5801: Ale przykład Przemcela jest bez sensu bo on jest upośledzony (nie pisze tego żeby go obrazić, po prostu stwierdzam fakt) gdyby wygladal jak wygląda ale umiał w gadkę bądź był normikiem, to na bank z takim wzrostem by sobie znalazł dziewczynę
  • Odpowiedz
@katu23 ja znowu mam 183 cm i przerastam 80% ludzi w wojewódzkim, gdzie te mityczne wzrostaki? Jest tak jak w USA, Oskarki mówią że mają 195 cm a mają 175 cm, potem mi mówią że mam 2 metry bo puste Julki kupią wszystko od gościa z dobra mordą.
  • Odpowiedz
chętnie bym pooglądał jak płonie


@katu23: To nie jest normalne Mireczku. Mam mniej wzrostu niż ty, ale nigdy nie miałem do innych pretensji, że mają mniej #!$%@? niż ja bo są wyżsi. Ogarnij się, bo straszna frustracja z tego bije - skoro chciałbyś czyjegoś cierpienia jako zadośćuczynienia za twoje "krzywdy".
  • Odpowiedz
@Pharos

To nie jest normalne Mireczku. Mam mniej wzrostu niż ty, ale nigdy nie miałem do innych pretensji, że mają mniej #!$%@? niż ja bo są wyżsi. Ogarnij się, bo straszna frustracja z tego bije - skoro chciałbyś czyjegoś cierpienia jako zadośćuczynienia za twoje "krzywdy".


Nie jest ale trochę nic jednak dziwnego że tak myśli jeśli pewne przez całe życie był wyśmiewany przez swój wzrost i być może wygląd (szczególnie wtedy kiedy
  • Odpowiedz
gdybym miał chociaż 180 cieszyłbym się życiem i był miły.


@katu23: hahahaha naiwnyś - dziś 180 cm to już jest niski - dzisiaj wypada mieć conajmniej 185 cm - sam mam 180 cm, i niestety większość normictwa i dziewczyn już mnie przewyższa... mutanty.
  • Odpowiedz
@Zly_CzlowiekXD 180cm jest nadal git według mnie znaczy to zależy od mordy jeśli jesteś brzydki to taki wzrost jest Git jeśli jesteś ładny to taki wzrost jest dobry/bardzo dobry 180cm Chad>185cm Normik>190cm brzydal
  • Odpowiedz