Wpis z mikrobloga

Mirki szukam dwóch telefonów. Najlepiej nówki, nie lubię używek zwłaszcza teraz jak bateria nie jest wymienna i jakoś nie jestem przekonany :p

1. Telefon głównie do przejrzenia email, whatsaap, jakieś stronki do przejrzenia. Najważniejsza jest bateria. Aparat nie gra roli czy audio. Najważniejsze by przetrwał te 3 lata na spokojnie i chodził płynnie.

2. Znowu bateria ważna, ale użytkowany niemal do wszystkiego prócz gier, filmy, net, kilkadziesiąt apek, mini dev innymi słowy cena do jakości. Nie chce brać s24 bo ceny flsgowcow dzisiaj to jest nieśmieszny żart i wierzę, że znajdzie się coś jakość w niższych przedziałach :P teraz mam mi9 i byłby idealny, ale za dużo przeszedł i potrzeba wymiany

Trudno określić mi ceny, ale pierwszy do 1.5k drugi 2k-2.5k?

#android #telefony
  • 7
  • Odpowiedz
@Roballo: jak można zarżnąć baterię w trzy lata? Mam OnePlus Nord 2 już dwa lata i bateria dalej 7-8 h sot, tyle co na początku.

Jak miałbym coś kupować to bym jednak został przy brandach skupionych na bbk.
Np OnePlus Nord 3 czy nothing phone 2a

Stosunek ceny do jakości wydaje się być akceptowalny.
  • Odpowiedz
@Roballo: Za 2,5k albo niewiele więcej dorwiesz s23 nowy który paradoksalnie jest lepszy, bo jest na snapdragonie a s24 ten badziewny exynos. Wszystkie update dostał. Mam, polecam.
  • Odpowiedz