Wpis z mikrobloga

Hej zna ktos jakiegos dobrego spawacza w Rzeszowie ? Tylko chodzi mi o goscia który naprawdę robi uczciwie , bo sie wpierniczylem w naprawe omega b fl 3.0 , i mi juz dwóch ,,,fachowców" tak pospawalo auto ze po zimie wyszla ruda , widac wiele niedoróbek i trzeba to wszystko od nowa zrobic , bede wdzięczny za jakikolwiek pomoc , pozdrowki
#rzeszow #spawacz #motoryzacja #omega
  • 10
  • Odpowiedz
@Eftef: W Dębicy jest warsztat, który konserwuje podwozie i jak trzeba, to wspawuje łaty z płyt stalowych. Z tego co pamiętam, jak dopłacisz, to dostaniesz film z wykonanej pracy i trafi na YT
Pandillero - @Eftef: W Dębicy jest warsztat, który konserwuje podwozie i jak trzeba, ...
  • Odpowiedz
@Eftef: Spawacz to ci robił wcześniej dlatego ci ruda wyszła. Blacharka to całkiem inna para kaloszy, a znaleźć dobrego fachowca co chce spawać stare trupy to wgl ze świecą można szukać. Większość blacharzy chce robić nowe bo wtedy ma zdrowy materiał i dobrze mu się hefta
  • Odpowiedz
  • 0
@Adam_Malysz: wiem właśnie , po prostu auto od kolegi mialem , mowil ze jest w dobrym stanie nie pognite , wiec porobilem wszystko inne a na koncu sie okazalo ze jednak jest zjedzone , i mi jeden gosciu naopowiadal ze to wszystko wyspawa , ze szkoda go zlomowac itd , i sie dalem zrobić w bambuko , juz bym mial duzo nowsze i lepsze za te pieniądze , no nic w
  • Odpowiedz