Wpis z mikrobloga

@tbhilt: tak jak kolega wyżej pisał, ogarnij sobie te nieoficjalne dodatki. ja wolę hota niż wog, ale obydwa są spoko. hota jest wspierana do dzisiaj, niedawno nowy zamek dodali, więc już będziesz miał dwa nowe zamki do ogrania, bo jeden już był dodany dawno temu. bardzo zbalansowane jest i lore friendly. jak to odkryłem, to łupałem w heroski jakby to były urodziny kolegi z podbazy w 2003.
  • Odpowiedz
@tbhilt: no ale jedno z drugim się wiąże czlowieku co mam ci powiedziec, kup se nowy monitor ? jak bedziesz lepiej grac bedzie satysfakcja z gry, pokonywanie przeciwnikow na hocie itp
  • Odpowiedz
@tbhilt: hota tez jest dla gejów. Era 3 (zawierająca WOG) to taki mod zawierający mase różnych skryptów któe możesz włączać i wyłączać. Ja np swoje heroski mam ustawione tak: mam nowe artefakty, nowe obiekty (nowe rodzaje smoczych utopii), konik chodzi 2x dalej, 4% przyrostu jednostek w armii na dzien. budowanie 2x budynku na dzien. budowa kapitolu w kazdym zamku. dobudowanie (+1000zl/dzien za 5000k+ gold na dzien). rozne są mordo mówie ci.
  • Odpowiedz
@kocurrek32: no nudy, ale wole to niż nauczenie sie gry na pamięć, jakoś nie wiem nie umiem tego ogarnąć. więc zostaje mi zabawa typu namodzenie przebajrzenie herosów wogiem. nie umiem hoty zainstalowac bo nie bede miec np tego 200% punktów ruchu
  • Odpowiedz
obejrzyj sobie jak grają prosy na twitch, gluhammer czy może tyranuxus


@kocurrek32: Przecież to bardzo prosty sposób żeby zabić resztkę radości z tej gry. OP potrzebuje żeby coś połaskotało jego odczucie nostalgii a ty proponujesz wyuczenie się wyminmaxowanych schematów do gry kompetytywnej. Nie mówię że scena mp hoty jest niefajna bo jest super sprawą ale wydaje mi się że tutaj bardziej chodzi o zrobienie sobie kakao, odpalenie klasycznej mapki i cieszenie
  • Odpowiedz
@Waffenek: tylko załóżmy jesli pozna proste zasady jak w szachach powiedzmy to bedzie popelnial mniej bledow a za tym gra stanie sie bardziej sensowna, chyba ze np mowimy o amatorskiej do bólu grze z drugim graczem na hotseat to wtedy sie zgodze
  • Odpowiedz