Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@josan: kolego nie chcę sb czepiać, ale czytanie ze zrozumieniem do poprawy chyba bo Arek nie dostał mandatu za niezabezpieczenie ładunku na stacji diagnostycznej
  • Odpowiedz
@bArrek: czy tylko dla mnie przegląd auta to jakiś komunistyczny relikt, albo inna opresyjna dyktatura tak jak jego ubezpieczenie? Za Chiny nie ogarniam po co mam dziadom płacić za sprawdzenie co tam mam do roboty w aucie. Jak bym była ciekawa to bym pojechała do mechanika i poprosiła o sprawdzenie czy wszystko gra. A ubezpieczenie auta to już wgl hit dla mnie. Powinno być ubezpieczenie na życie i ewentualne auto kasko.
  • Odpowiedz
@Ka4az: nie chce płacić za przegląd auta, wole zapłacić mechanikowi za wykonana prace. Już wiesz? Tak samo nie chce płacić sporej sumy co miesiąc ubezpieczając pojazd gdzie prawdopodobnie nic mu się nigdy nie przydarzy. A nawet jak mu się przydarzy nie jest warte tych pieniędzy, gdyby było warte to miałabym auto kasko.
  • Odpowiedz
nie chce płacić za przegląd auta, wole zapłacić mechanikowi za wykonana prace. Już wiesz? Tak samo nie chce płacić sporej sumy co miesiąc ubezpieczając pojazd gdzie prawdopodobnie nic mu się nigdy nie przydarzy. A nawet jak mu się przydarzy nie jest warte tych pieniędzy, gdyby było warte to miałabym auto kasko.


@sameowoce: czy ty zdajesz sobie sprawę z tego po co jest OC czy ty nie zdajesz sobie sprawy z tego
  • Odpowiedz
A nawet jak mu się przydarzy nie jest warte tych pieniędzy


@sameowoce: ale może się twojemu gratowi "przydarzyć" w inne auto które jest warte więcej i zapłacisz z kieszeni 200k za zderzak do Ferrari?
  • Odpowiedz
1. Przegląd jest po to żeby wyeliminować gruzy z dróg. Może Ty se jeździsz do mechanika ale są ludzie którzy jeżdżą gruzem aż się rozpadnie i są zagrożeniem na drogach.
2. Nie musisz płacić AC, a OC jest obowiązkowe bo praktycznie nikogo nie stać żeby zapłacić komuś odszkodowanie. Nawet w Polsce niektóre odszkodowania w wypadkach komunikacyjnych to było 2-3 miliony za jedną osobę.

@sameowoce:
  • Odpowiedz