Wpis z mikrobloga

co sadzicie o smiesznych WkReTacH?

moj brat nie pije - jego dziewczyna przy mnie zaczela mowic ze kiedys jej mowil ze walnal sb setke i poszedl spac w krzakach iles lat temu <maja 25 lat>

moj brat siedzi i probuje sb przypomniec co jej mowil i czy tak bylo... jak w sumie powiedzial ze kiedys walnal piwo dla smaku jak menel pod zabka a tak to nic mu do glowy nie przychodzi

to wtedy ona zaczela sie smiac ze to wkreta itp i ze taki ma humor
w sumie nikt poza nia sie nie smial a zart malo bekowy

ponadto mlody mowil mi ze jej wkrety go #!$%@? - raz wkrecala go z tesciowa ze nia ma gaci bo wyrzucila dziurawe itp mlody zjechal do biedry na szybko cos kupic a ona wtedy ze to zart ...

on zniesmaczony bo malo to smieszne i pare razy mowil jej ze to nic nie wnosi do zwiazku...
on sie z tego nie smieje i troche nadszparuje to zaufanie bo on nie chce wyjsc na latwowiernego ale z 2 storny podwazac wszystko?

jak z nim gadalem to mowil mi ze ona mowi ze ma takie poczucie humoru z matka - pare razy mowil ze w sumie moze takie zarty ze swoja matka robic

dla mnie troche dziecinne to i na dalsza przyszlosc bedzie #!$%@?, nie zeby ktos tutaj mial kija w dupie ale walenie klamstw i czekanie az ktos sie bedzie tlumaczyl czy cos jest raczej #!$%@? akcja

#zwiazki #logikarozowychpaskow #gownowpis #zalesie
elozapiekanka - co sadzicie o smiesznych WkReTacH?

moj brat nie pije - jego dziewczy...

źródło: 55cd7007399e0_o_full

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@onepnch: nie chce jakoś grubo lecieć bo w sumie tylko ona się śmieje z tego

Ponadto parę razy widziałem jak mój brat się tłumaczył

A później beczka hihi to żart . . .

Mówimy o ludziach 25 lat więc raczej to nie są gowniarze do wychowania
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: ja bym wymagał żartów na poziomie i szacunku wobec siebie.
Co to niby znaczy kij w dupie jak pisze nasz kolega @JoeGlodomor? Że każdy cymbał może nam wrzucać jakieś jakieś nieśmieszne żarty typu że pijany leżałem w krzakach a ja mam udawać że mnie to bawi?
No ni #!$%@?, za cenę jej powiedzenia mi że mam kija i nie znam się na żartach bym jej powiedział że jak nie
  • Odpowiedz
@elozapiekanka jak zacznie coś mówić, o czym mogłaby mówić poważnie (bo to normalny temat a nie potencjalne plotki) to traktuj ją tak jakbyś z góry przewidywał, że to kłamstwo i się do tego nie stosuj czego by nie chciała xD szybko się oduczy takich żartów jak kilka razy się rozczaruje. Takie plotkary trzeba załatwiać własną bronią.
  • Odpowiedz