Wpis z mikrobloga

Chłop co wie że szukają kierowcy do Piekarni. Powiedziałem rodzicą. A oni powiedzieli coś w stylu po co zmieniać jak masz fajna robotę... Ta. Jakby oni poszli na kilka dni do roboty to by już po tygodniu by mieli dość. #!$%@? jak debil 24 godziny na dobę. Za 4000. Wczoraj byłem w trasie to bus mi się zepsuł. Wziąłem 2 busa 2 bus też się psuje. 3 busa wziąłem. Na powrocie silnik zaczął mi się gotować. I musiałem co 40 Kilometrów wody dolewać. Ledwo co dojechałem do domu... A oni mi mówią nie zmieniaj roboty masz dobre pieniadze a w piekarni to zarobisz minimalna. No #!$%@?.... To jest moje życie a nie ich! Co robić? #ankieta #przegryw #pracbaza #januszex #gorzkiezale
Napalone_Okno - Chłop co wie że szukają kierowcy do Piekarni. Powiedziałem rodzicą. A...

źródło: 8f848ca324d0795f8c0e5edbbed4cf56

Pobierz

Co robić?

  • Słuchaj rodziców 9.5% (29)
  • Nie słuchaj rodziców 90.5% (277)

Oddanych głosów: 306

  • 17
  • Odpowiedz
@Napalone_Okno Miras najważniejsze - nigdy nie słuchaj rodziców. Miałem kiedyś sytuację, że przez miesiąc nie miałem pracy (szukałem w zawodzie) a moja matka zaczęła forsować abym został policjantem bo przynajmniej sobie coś zarobię( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Napalone_Okno: Nigdy nie słuchaj rodziców! A szczególnie jak pada hasło "po co zmieniać, jak masz fajną pracę". Znam to z własnego przykładu, jak ich kocham, tak samo nienawidzę za mental którym są przesiąknięci i całe życie siedzą w jednej pracy, a prezes jest #!$%@? bogiem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Napalone_Okno qwa sorry. Kliknąłem żeby słuchać rodziców - palec mi się omsknął.
Wiesz czym wiąże się praca w piekarni? Jak bierzesz to na klatę i Tb to pasuje to rób po swojemu.
Osobiście sam tak robiłem i czasami zmieniałem siekierkę na kijek, ale nie żałuję. Doświadczenie i wiedza które zdobyłem jest moje
  • Odpowiedz
Nigdy nie słuchaj rodziców!


@dr_papieros: @Waxafax Chłopaki poprawka. Nigdy nie słuchaj rodziców jak sami nie osiągnęli w życiu sukcesu.
Nie bez powodu ważniejsze od wykształcenia w statystyce jest czy twoi rodzice mają duży majątek. Zarobki ludzi z bogatymi rodzicami są większe niż zarobki ludzi z wykształceniem.
Mi rodzice mówili radzili 'zmień pracę za mało zarabiasz' - dobra rada. 'załóż firmę lepiej zarobisz' - dobra rada. 'Zainwestuj w nieruchomości, fundusze inwestycyjne to
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: słuszna uwaga. Chociaż to też możemy powiedzieć o kwestii charakteru. Ja zawsze byłem dość buntowniczy co do zdania rodziców i takie ich gadki jeszcze bardziej mnie motywowały, żeby pokazać że się mylą.
  • Odpowiedz
@Napalone_Okno: niestety takie rozwiązanie to brak życia, musisz w nocy wstać w dzień odsypiać ale jak kto woli. Jak masz doświadczenie na busach to może lepiej kierowca międzynarodowy na b? Trzeba #!$%@?ć ale przynajmniej kasa konkretna, od starych odpoczniesz itp
  • Odpowiedz
Jakim cudem funkcjonuje firma transportowa, która na 3 losowe auta ma 3 popsute xD przecież Ty raz w tygodniu piszesz o awarii auta. Jak jeździłem po całej Polsce jako przedstawiciel nigdy nie miałem sytuacji żebym nie dojechał do celu.
Zmień to dziadostwo w cholerę, jazda tymi złomami to masochizm nie robota
  • Odpowiedz