Wpis z mikrobloga

  • 29
@EmDeCe jak to jakie, mówi że kanał sportowy to nie on XD

A i że podana kwota za wysoka.
Znaleźć się wśród takich tuzow jak Salon24 to jak wygrać życie
  • Odpowiedz
@dawid131: i to tak zwykle działa że jest płacone z dołu po poznaniu ostatecznych zasięgów? czy jak idziesz do polsatu to cię kasują jak za dostęp do dużej stacji ogólnopolskiej a ile faktycznie osób obejrzy dany materiał to już ryzyko?
  • Odpowiedz
@EmDeCe: Zacznijmy od tego, że nawet jeśli to było pół bańki (Stano twierdzi, że sto z czymś tys.) to to życia Stanowskiemu, Borkowi i reszcie z Kanału Sportowego nie zmieniało. Ale ok, może tak być, że poprzedni rząd chciał ich urobić, docenić tudzież dotrzeć do ich widowni. Więc teraz obecny Kanału Zero wspierać nie będzie... i co z tego? Źle sobie Stano radzi? A jak sobie radziło stado dojnych gwiazd TVP,
  • Odpowiedz
@EmDeCe: no ale powiedzcie mi - przychodzi do was ktokolwiek, oferuje 600 kółek za kilka godzin roboty, nie zgodzili byście się? Pewnie że byście się zgodzili, ja też się zgodziłem. Musiałbym być skończonym idiotą, żeby nie wziąć takiej kasy za chwilę roboty ~ stano, koloryzowane
  • Odpowiedz
  • 5
@d4wid:

dotyczy Kanału Sportowego, w którym już od pół roku mnie nie ma


o #!$%@?, jak ksiądz pedofil który opuścił parafię i myśli, że już go to nie dotyczy XD
  • Odpowiedz
@EmDeCe zaskakujące jest to, że duże media realizowały płatne współprace?
@stan-tookie-1 chyba różnie z tym jest, ale wydaje mi się, że płacisz z góry, ewentualnie medium deklaruje jakie są potencjalne zasięgi. Nie wiem, trudno zgadnąć xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter:

zaskakujące jest to, że duże media realizowały płatne współprace?


Nie, tyko po co te cyrki, że on taki niezależny? Propisowski centrysta.
  • Odpowiedz