Wpis z mikrobloga

  • 0
@spinor: to w sumie pytanko a propos xtb. Jak chcę kupić np. Nvidie to powinienem zasilić konto XTB dolarami, czy mogę normalnie złotówkami? Jest tak jakiś #!$%@? fee za konwersję?
nom :L Dała mi na to tylko 10k więc jak już spadnie to nie będę płakał


@Yolanty: lepiej poczytaj sobie coś o akcjach, jak oceniać czy mogą być drogie lub tanie, ja polecam Buffeta który wzorował sie na Grahamie, przynajmniej jakieś podstawy bo włożysz w coś 10k pln, zacznie spadać, nie będziesz wiedział czemu, nie wiadomo czy odbije a jeśli tak to kiedy i sie zniechęcisz do inwestowania i stracisz na
  • 0
@Ghost2: o, mama ma konto walutowe USD akurat w Pekao bo lata czasami na wakacje do ciotki w USA. Czyli otwieram konto USD w XTB i przelewam z konta walutowego w Pekao i jest bez opłat dodatkowych?

PS. Nie ja decyduję jakie akcje będą kupowane :x
Czyli otwieram konto USD w XTB i przelewam z konta walutowego w Pekao i jest bez opłat dodatkowych?


@Yolanty: tak, w obrębie jednego banku walutowe są za darmo chyba wszędzie ale głowy nie dam, na pewno są w Pekao Kasa Opieki. Przelew z tego co wiem musi być z Twojego konta w banku na Twoje konto w XTB. Jak nie masz spreadu w Pekao na poziomie nieco ponad 2 grosze to