Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ulic_Qel_Droma: miałbym pewne obiekcje czy na zdjęciu są nastolatki, czyli 11+
nic mnie tak nie cieszy jak to że dorastałem w czasach bez ogólnodostępnych aparatów, tylko najbliżsi wiedzieli co się robiło i z najbardziej żenujących rzeczy pozostały tylko nigdzie nieudokumentowane wspomnienia
  • Odpowiedz
@Ulic_Qel_Droma

@PanMaglev cringe, ale ludzie, smiejecie sie z jakichs nastolatek, ktore same beda kiedys z tego czuły nieprzyjemny dreszcz żenady albo zamyślą się nad tym wspomnieniem idąc chodnikiem i wejdą w słup


Chyba że znajdą sobie Sebastiana #pdw łobuza, ancymona który bije ale kocha, kupią sobie pitbulla, pościel z motywem patriotycznym i będą razem harnasia zerować pod blokiem żyjac z zasiłków celowych z GOPSu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ulic_Qel_Droma: @pampam2312: No te nastolatki nie wyglądają, jakby miały z tego powodu odczuwać cringe w przyszłości xd Mi to wygląda na zwykłą patologię. Obstawiam, że w okolicach 20 zaciążą z randomowym sebą na imprezie i będą ciągnąć 500+ i pewnie uprzykrzać życie sąsiadom.
  • Odpowiedz
@PanMaglev: Jezu ale cringe, ale sam 15 lat temu nie byłem lepszy. Tylko na naszą klasę się takie gówno dodawało.
Kurde jak sobie samemu policzyłem, że było to 15 lat temu to mi się smutno robi xd
  • Odpowiedz