Wpis z mikrobloga

#perfumy
Na tagu jestem świeżak więc proszę o wyrozumiałość

Szukam zapachów podobnych do Tom Ford Ombre Leather, Oud Wood, Comme des Garcons Amazingreen, Lattafa Asad. Najbardziej mi podchodzą zapachy bardzo intensywne, takie pierwotne, brutalne, często w pierwszym kontakcie nawet mogą być wręcz odrzucające ;)
  • 11
  • Odpowiedz
@ValandilNW jak zapłacisz to mogę robić nawet za bukłak a co do pierdow to mogę ci je wysłać w słoiku bo nie mam ciśnienia żeby ci to nabić w spray. Ewentualnie mogę w sztyft
  • Odpowiedz
@ValandilNW: z doświadczenia: niewiele jest klonów wartych uwagi. Lepiej kupić tutaj po 10-20ml oryginału niż 100ml badziewia.
Co do zapachów agresywnych, to tanio nie będzie, pierwsze co mi przychodzi na myśl, to Beaufort, albo drogie araby z prawdziwym oudem. Tam można poczuc oborę i zwierza, no ale to już wyższa szkoła jazdy.
Aha, zobacz sobie Furyo J. Bogarta. Dużo zwierza i cholernie trwałe. Dla mnie o wiele lepsze od kourosa.
  • Odpowiedz
@ValandilNW: po prostu bardzo męski zapach z zupełnie innej epoki, trochę zalatuje szczynami i takim brudem. dzisiaj trzeba miec stalową psychikę żeby używać takich perfum, bo czegoś takiego w mainstreamie sie już raczej nie produkuje.
  • Odpowiedz