Wpis z mikrobloga

Wielu z Was widziałem że pisało "o bobsman znowu każdy o tym wie". Każdy to znaczy kto? Ta cała armia dzieciaków która może miała kilka lat w tamtych czasach? Boxdel rozegrał to bardzo sprytnie - bo teraz boobsman będzie powielany przez olbrzymi zasięgowo film Konopa, zobaczy go Nitro, Revo, Gimper, Takefun, Kasix, Merghani ogolnie wszyscy commentary. Wrzutki na Twitterze, IG, TikTok. Po prostu gowno wybilo z szambiarki po raz kolejny, i chlapie. Wiec po tym to na pewno kazdy sie o tym filmie dowie, plus o narracji Boxdela jaka narzucil na ten film.

Tak więc jak myślicie że Baxton sobie posypał i puścił w tle coco szanel na dobry dzien i zwariował to nie słuchajcie nikogo, sami oglądajcie na spokojnie i wyciągajcie fakty. Jak dla mnie tu nie ma mowy o żadnym szaleństwie tylko jest przyjęty jakiś plan. Czy będzie dobry czy nie, i kto wygra a kto straci dowiemy się na koniec.

I jeszcze w tym wszystkim uciekło Wam oświadczenie FAME które wczoraj poszło do mediów - to też powinno Wam coś mówić więcej.

#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
@RafDan: W dalszym ciągu jest to strzelanie ślepakami, z resztą zgoda ale na finishu zmieni to niewiele. Gdzie jest oświadczenie? Fame chyba zadbało, żeby nikt go nie widział.
  • Odpowiedz
  • 4
Zespół FAME jest skupiony wyłącznie na przygotowaniach do gali FAME 21, która już 18 maja odbędzie się w Gliwicach. Niebawem rozpoczynamy cykl promocyjny i mamy dla naszych fanów kilka niespodzianek. Nie ingerujemy w działalność zawodników oraz współpracowników, która nie dotyczy naszej federacji.


Michał Jurczyga, rzecznik prasowy FAME MMA.


@CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu:
  • Odpowiedz
  • 1
@CiasteczkoweMonstrumFrikFajtu: Nie Ty jeden, i nie Ty pierwszy dałeś się zmanipulować. Mi się też pewnie zdarzyło nie raz. Ale to wielka umiejętność potrafić publicznie przeprosić i przyznać się do błędu, więc dzięki i nie ma problemu :) Miłego!

@Tyszeke Nie, po prostu stwierdzili że na ten moment mają w dupie to co się dzieje i ich to nie obchodzi, bo nie dotyczy to FAME a są to sprawy między Boxdelem, Gola
  • Odpowiedz
Wielu z Was widziałem że pisało "o bobsman znowu każdy o tym wie". Każdy to znaczy kto?


@RafDan: każdy kto nie jest trollem i na tagu siedzi dłużej niż miesiąc. Ten temat w postaci memów wraca średnio raz na kilka miesięcy.
  • Odpowiedz
@RafDan: jest to tak oklepany temat, że ja nawet nie pomyślałem, że bombel go wyciągnie, nitro też mógł to zrobić ale nie zrobił bo jak pisałem każdy o tym wie
  • Odpowiedz