Wpis z mikrobloga

@tylkolurko: rozumiem że poczułeś się zawołany ponieważ przejmujesz się tym co noszą inni ludzie, wyjaśnisz mi po co tracić na to czas i energię? przecież to przeważnie osoby których nie znasz ani nigdy nie poznasz
  • Odpowiedz
@robert5502: po prostu po ubiorze widać kto o jakiej porze dnia wyszedł z domu. Rano i w nocy pizga więc ludzie wychodzą w kurtkach, potem się ociepla więc drudzy chodzą w spodenkach.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: czyli ty? Każdy kto ma oczy ocenia wzrokowo co inni noszą, rejestrujesz drogie marki, dziurawe koszulki, zbyt skąpy outfit w stosunku do pogody. To, że nie zwracasz komuś uwagi nie sprawi że przestajesz być grzesznikiem jak my.
  • Odpowiedz
@sameowoce: ale nadal nie zdradziłaś jaki to ma związek z przejmowaniem się źle ubranymi ludźmi
Jak dla mnie to niech sobie noszą oxfordy i krótkie spodenki, tym lepiej dla mnie, będę się wyróżniał jeszcze bardziej
  • Odpowiedz
@sameowoce: tu się zgodzę, ta próba dyskusji nie ma sensu ponieważ jedyne co robisz to próbujesz przypisać mi coś co sama wymyśliłaś a z czym nie mam nic wspólnego oraz nie jesteś w stanie odpowiedzieć na żadne z zadanych pytań
  • Odpowiedz
@Deska_o0: odpowiedziałam na każde.. dla ciebie troska o cudzy outfit to jakaś ujma na honorze, bo napisałeś że trzeba być nieogarem by coś takiego robić. A ja to robię, to naturalna rzecz i inni też to robią, moda ma wręcz wysoką pozycje w świecie. Skoro więc czujesz się wyjątkowo na tle innych ubierając się w określony sposób co napisałeś - też to robisz, bo się porównujesz z innymi.
  • Odpowiedz
odpowiedziałam na każde..


@sameowoce: na żadne, może słownik pomoże:
przejąć się — przejmować się
1. «zaniepokoić się, zmartwić się czymś»
2. «potraktować coś bardzo poważnie, poświęcić się czemuś całkowicie»

Jak zamartwianie się o cudzy ubiór ma mieć wpływ na twój ubiór? Jak martwienie się o cudze ubrania ma mieć wpływ na cokolwiek? Skąd w ogóle pomysł żeby poświęcać się całkowicie ubiorowi innych?
Porównywanie się z innymi to przecież kompletnie co innego,
  • Odpowiedz
@sameowoce: jesteś aż zabawna, przedkładasz własne urojone znaczenie słów nad te istniejące i dziwi cię że nie chce się do tego dostosować, ze słownika też nic sobie nie robisz, nie wołaj mnie już proszę
  • Odpowiedz