Wpis z mikrobloga

Kurierzy InPostu to jest jakiś żart. Przychodzą o 12 i mają pretensje, że nikogo nie ma w domu. Jak nie odbiorę paczki to zwracają do nadawcy, zamiast oddać gdzieś do punktu, żebym sobie odebrał sam. Przekierować do paczkomatu się nie da, a konsultanci mają wyjaśnienie, że niektóre przesyłki się da, a niektóre się nie da, loteria #!$%@?. A może to ja jestem dziwny i ludzie normalnie o 12 siedzą w domach?

#inpost #gorzkiezale
  • 9
  • Odpowiedz
@Lemonex: No tak, niech kurier rozwiezie każdemu paczki w godzinach 16-17, przecież 100 stopów to nie dużo w godzinę np. na powierzchni 3 powiatów XD Dlaczego od razu nie zamówisz na paczkomat, tylko żalisz się na wykopie?
  • Odpowiedz
@Lemonex: ale tak jest ze wszystkimi usługami xD Pracujesz do 15? Świetnie, fryzjer też ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kurier nie będzie #!$%@?ł 20h dziennie, żeby każdego odbiorcę zastać w domu. Poza tym możesz przekierować paczkę na paczkomat/punkt odbioru, wystarczy zadzwonić do kuriera jak wiesz, że nie będzie Cię pod adresem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@slander86 Może pracować od 16 do 22 np. To nawet nie jest problem. Problemem jest brak punku odbioru osobistego na wzór poczty polskiej albo przynajmniej niech InPost nie blokuje przekierowań na paczkomat. Na paczkomat się nie dało, to była jedyna opcja wysyłki. Założyłem, że będę mógł przekierować później. A żale się dlatego bo od tego właśnie jest ten tag, jak ci nie pasuje to sobie daj na czarno.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Techn9cian Kto powiedział że ma #!$%@?ć 20 godzin, może pracować w niestandoarywch godzinach po prostu albo niech zostawia w punkcie jak nikogo nie ma w domu, a nie zwraca do nadawcy. Czytałeś mój wpis? Nie dało się przekierować.
  • Odpowiedz
@Lemonex znajdz mi sortownie gdzie zatrrudni przewoźnika, który zabierze paczki z magazynu o 16, proszę cię xD 9 to jest max jak paczki mają wyjechać z magazynu, my pracujemy od rana panie kolego i nikt nie będzie jeździł do 17 albo podjeżdżał 10 razy bo może już będziesz w domu. Nadal nie wyjas ia to tego, dlaczego od początku nie zamówisz na paczkomat albo punkt odbioru w twojej okolicy, przecież jest taki
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@slander86 A pan kurier xd, wszystko jasne. Jak już wspomniałem walą mnie godziny pracy kuriera, niech po prostu kurierzy InPost zostawiają przesyłki w punktach odbioru, tak jak to działa na poczcie polskiej. Mam pretensje do samego InPostu, nie do pracownika jako takiego w tym względzie. Poza tym odpowiedziałem już ci, ale z czytaniem u ciebie na bakier, więc mówię jeszcze raz. Kurier InPost to była jedyna możliwość.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@slander86 Widzę królewicza poruszyło xd. Wy to byście pewnie chcieli żeby klient sobie sam po paczki jeździł. Im gorzej dla klienta tym lepiej xd. Nie będę InPostu po rączkach całował, żeby pan kurier się nie obraził.
  • Odpowiedz