Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, właśnie wróciłem z pracy, jak minęła wczorajsza noc? Oj ciężko. Gdyby ktoś nie czytał drugiego wpisu to agencja wywiozła mnie na kolejne chore mieszkanie, tyle dobrze że niecały kilometr od bloku gdzie mieszkałem na samym początku, zabrałem walizki i tam wróciłem. https://wykop.pl/wpis/75683915/wpis
A co z Rumunem z mojego pokoju(?) Za chwilę 24:00 a debil dalej krzyczy do tego telefonu, na to wszystko wideo rozmowa z kamerką ustawioną na nasze oba łóżka. Obudził mnie o 22:00, drugi raz obudził właśnie koło 24:00 Mówię #!$%@? żeby przestał gadać przez ten telefon. Wyjątkowo nie chciał się słuchać i dalej krzyczał. Wytrąciłem mu ten telefon, potem wyrwałem i rzuciłem na łóżko, strasznie się sadził, gapiłem się na niego czekając aż mnie popchnie albo się na mnie zamachnie. Byłem bardzo zdenerwowany bo nie szanował tego że chce spać. Po czasie gapienia się na siebie po prostu zabrał telefon i #!$%@?ł, boże jak on mi ciśnienie podniósł. Dobrze że jestem w miarę wysoki. Teraz wróciłem na mieszkanie i słyszę że się wyprowadza, chyba częściowo przeze mnie, chociaż nie czuje się z tym źle ()
#emigracja #swstory #niemcy @GrammarNazi @fhgd
SaintWykopek - Dzień dobry, właśnie wróciłem z pracy, jak minęła wczorajsza noc? Oj c...

źródło: temp_file2524074066538794176

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: nie myślałeś posiedzieć chwilę w jakieś robocie i wydupcać na swoje mieszkanie? Na agencyjnych chatach 99% to debile i zjeby a 1% to studenciaki w okresie letnim i normalni ludzie którzy dopiero zaczynają
  • Odpowiedz