Wpis z mikrobloga

Hej co sądzicie o sprzęcie i parametrach? Kobiecie laptop potrzebny do kursów do pracy z excelem a ja może czasami bym pograł w football managera albo jakiegoś Spidermana. Warto coś dopłacić do jakiegoś innego modelu albo innych parametrów? Jakieś różne testy oglądałem na YouTube i spodobał mi się ten victus. Oglądam już z miesiąc laptopy i im dłużej patrze to nakręcam się bardziej na jakieś lepsze parametry a może nie potrzebnie. Pozdrawiam :)

https://www.x-kom.pl/p/1221015-notebook-laptop-15-6-hp-victus-15-i5-12500h-16gb-512-w.html

#laptop #laptopy #elektronika #komputer #hp #victus #gry
  • 8
  • Odpowiedz
@Luki0407: W sensie kobita gdzieś prowadzi te kursy z excela czy po prostu ma kursy do zrobienia i chce się rozłożyć na kanapie? Ważna rzecz odnośnie kart w laptopach jest taka. Te karty nie są tak samo wydajne jak wersje do PC. Jeśli będzie jednak korzystać trochę częściej i będzie musiała gdzieś z nim chodzić to lepiej kupić jakiś biurowy za 1500-2000 bo bateria będzie dłużej trzymać i będzie mniejszy, a
  • Odpowiedz
@Luki0407: Victusy potrafią być delikatne, a ich matryca średnia.

Ale stacjonarka lepsza, aniżeli słuchać hałas z wiatraków na biurku.
Szczególnie podczas grania w Spidermana na laptopie.

Ot, choćby youtuber TechLipton co miesiąc dobiera komponenty komputera:
https://techlipton.pl/2024/polecane-zestawy-komputerowe-kwiecien-2024/

1) Zestaw za 2600, 2) Zestaw za 3100, itd.

Potem te podzespoły można sprawdzić na Pepperze, czy przypadkiem nie kilka stów taniej gdzieś.
Szczególnie karta graficzna, procesor, i płyta główna.
  • Odpowiedz
@Luki0407: Kobiety z reguły wolą laptop, lubią pracować z różnych miejsc w domu. Co często nie koniecznie jest biurkiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
Jeżeli chodzi o Victusa, jest ok. Choć moim zdaniem to przerost formy nad treścią, tym bardziej HP nie posiada dobrej matrycy czy kultury pracy.

Lepiej w tej cenie wybrać Legiona nawet z RTX4050 spokojnie wystarczy, zyskasz lepszą matrycę, kulturę pracy.
Ranking laptopów -> Jaki
  • Odpowiedz