Wpis z mikrobloga

#budujzwykopem #dom #budownictwo
Witam, hmm trochę dałem pupy i nie przewidziałem w projekcie/koncepcji miejsca do pracy zdalnej. Może macie jakiś pomysł jak w tym projekcie takie miejsce aby w razie potrzeby wygospodarować taką przestrzeń. Jak coś mam już fundamenty zrobione i zamówione wiązary ale mam czas żeby ewentualnie je przeprojektować. Dzięki za pomoc.
lizak21 - #budujzwykopem #dom #budownictwo
Witam, hmm trochę dałem pupy i  nie przewi...

źródło: 2024-03-28_11h37_26

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
chłopie masz garaż wielkosci dziennej strefy zyciowej


@Djelon: chyba w bloku, 7x4m to jest mniej niż przeciętny salon w domu. Jak u opa - 50m2 ma sam salon.
  • Odpowiedz
@lizak21: Trochę patowa sytuacja bo teraz nie wymyśli się niczego bez większej rzeźby i wyższych kosztów niż na etapie projektu.

Przy zamawianiu wiązarów firma bez większych problemów będzie mogła na długości kilku m założyć tak te wiązary żeby przestrzeń była maksymalnie wykorzystana, akurat wystarczy na 1 pomieszczenie, ale wtedy będzie problem z ociepleniem bo albo musisz całość ocieplać po skosach i grzać całe poddasze albo ocieplać po stropie + dodatkowo to
  • Odpowiedz
  • 0
@Zabi96: wiesz to ma być miejsce rezerwowe żeby w razie potrzeby adoptować, możliwe że nigdy nie będzie potrzeby ale po prostu chcę mieć możliwość takiej opcji.
  • Odpowiedz